Nakupujte bezpečne z pohodlia svojho domova. Všetky informácie o aktuálnej prevádzke nájdete tu

Informácie o aktuálnej prevádzke

Domov / Informácie o aktuálnej prevádzke

Vážení zákazníci, zdravie je vždy na prvom mieste. Z dôvodu nariadenia vlády Slovenskej republiky sú všetky obchodné domy Sconto od 19.12.2020 do odvolania uzavreté.
Na vaše nákupy môžete využívať náš e-shop. Objednávky vydávame a expedujeme denne v súlade s možnosťami našich zmluvných prepravných spoločností.
Ďakujeme za pochopenie.
 

Sú predajne Sconto otvorené?

Dodržujeme opatrenia, ktoré robí vláda, a konáme v súlade s jej odporúčaniami.  
  • Obchodné domy Sconto  v Slovenskej republike budú zatvorené v súlade s nariadením vlády až do odvolania. Výdajné sklady budú fungovať bez obmedzenia. 
  • E-shop predaj zostáva neprerušený a tovar je možné objednávať nepretržite.

Doručíte tovar ku mne domov?

Predaj online pokračuje bez prerušenia. Výdajné miesta Sconto aj naši zmluvní prepravcovia, pracujú na tom, aby bol tovar doručený v najbližších termínoch. Doručenie prebehne štandardným spôsobom, ak nie ste v karanténe.

Ako prebieha doručenie, ak som v karanténe?

Doručovateľ informuje každého zákazníka o čase doručenia pomocou SMS alebo telefonátu. V prípade, že ste v karanténe počas dňa doručenia či ste nakazení koronavírusom, informujte o tom vodiča, ktorý vám vezie tovar a volá v deň doručenia. S doručovateľom je možné sa dohovoriť, aby vám tovar zanechal predo dvermi. Ďakujeme, že nám takto pomáhate chrániť zdravie vodičov.

Je možné využívať službu osobný odber ZADARMO v predajni v obchodnom dome alebo vo výdajnom sklade?

Osobný odber je možný vo vami vybranom výdajnom sklade podľa uvedenej otváracej doby. Výdaj prebieha mimo priestorov budovy vo vonkajšom priestore. Pri čakaní na výdaj odporúčame zotrvať vo vašom aute, mimo váš automobil prosím udržujte vždy odporúčaný odstup od ostatných osôb (2-4 metre).

Môžem svoju objednávku zaplatiť na výdajnom mieste?

Svoju objednávku môžete zaplatiť alebo doplatiť na všetkých výdajných miestach, a to kartou či v hotovosti. Z dôvodu bezpečnosti preferujeme platbu kartou.

Ako prebieha inštalácia kuchýň či montáž nábytku Sconto?

E-shopové objednávky prepravca iba doručuje pred prvé uzamykateľné dvere. Montáž ani výnos nábytku do poschodia nie je aktuálne možný. V prípade, že ste už uzavreli kúpnu zmluvu v obchodnom dome, tak sľúbené a zakúpené služby prepravcovia zabezpečujú.
Sconto spoločne s partnerskými montážnymi firmami naďalej inštaluje kuchyne a zostavuje nábytok. Partnerská firma Vás bude kontaktovať pred montážou či inštaláciou, aby si overila, že je všetko pripravené a že montážnici môžu doraziť. Ak ste v karanténe, alebo ste nakazení koronavírusom, prosíme vás o zodpovedný prístup a o odklad inštalácie a montáže na neskôr. O svojom stave a odklade informujte partnerskú firmu.

Ako sú naši vodiči a montážnici chránení?

Bezpečnosť našich zákazníkov, zamestnancov a poskytovateľov služieb je pre nás veľmi dôležitá. Vodiči a montážnici dodržiavajú všetky ochranné štandardy. Používajú dezinfekciu a minimalizujú kontakt s osobami v karanténe a s osobami nakazenými koronavírusom.
Radi by sme požiadali všetkých našich zákazníkov, aby používali rúško alebo inú ochranu úst a nosa, aby sa minimalizovala možnosť šírenia infekcie pri dodaní alebo inštalácii nábytku.

Ako mám postupovať, ak mám vouchery alebo poukážky, ktorým bude končiť platnosť?

Všetky poukážky a vouchery ktorých platnosť vyprší v čase, keď budú predajne uzavreté, budú mať po opätovnom otvorení predajní automaticky predĺženú platnosť.

Môžem aj naďalej plánovať a kúpiť kuchyne, aj keď sú obchodné domy zavreté?

Môžete využiť naše on-line plánovanie, a to z pohodlia Vášho domova. Všetky informácie o plánovaní kuchýň nájdete tu.

Cookies Táto stránka používa cookies. Ďalším prehliadaním stránky vyjadrujete Váš súhlas. Viac informácií