Naše predajne sú od 2.12. otvorené pre verejnosť len pre nákup domácich potrieb a ako výdajné miesta. Veľkoobchodný predaj je pre firmy a živnostníkov je bez obmedzenia. Viac informácií tu.

Informácie o aktuálnej prevádzke

Domov / Informácie o aktuálnej prevádzke

 
Vážení zákazníci,

v súlade s uznesením Vlády SR a Vyhláškou hlavného hygienika sú naše predajne od 2.12. otvorené v obmedzenom režime ako:
- veľkoobchodný predaj firmám a živnostníkom (bez ohľadu na odbor podnikania)
- pre verejnosť - nákup domácich potrieb
- výdajné miesta - vyzdvihnutie objednaného tovaru

 
 
 
 
  Otváracie hodiny jednotlivých obchodných domov:
     
  Trnava:  Po - Ne 09:00 - 19:00
  Nitra: Po - Ne 09:00 - 19:00
  Bratislava:   Po - Pi 10:00 - 20:00, So - Ne 9:00 - 20:00
  Žilina: Po - Ne 09:00 - 19:00
Hygienické opatrenia pre nákup v predajniach:
- Dodržujte prosím dvojmetrový odstup medzi ostatnými zákazníkmi a našim personálom
- Počas celej doby návštevy našej predajne majte prekryté horné dýchacie cesty (rúško, šál, respirátor,...)
- Pri vstupe na predajňu použite dezinfekciu, ktorá je umiestnená pri vstupe do predajne
- Preferujeme platbu platobnou kartou
- Pre Vašu ochranu sme na pokladniach nainštalovali plastové plexisklá. Naši zamestnanci sú vybavení rúškami, rukavicami a dezinfekciou pre Vašu bezpečnosť.
- Naše predajne pravidelne dezinfikujeme.
 
Veľkoobchodný predaj firmám a živnostníkom od 2.12.2021
Čo musíte splniť pre vstup do predajne?
Vstup bude umožnený len dvom osobám (1 firma = 2 zástupcovia), ktorí sa musia preukázať:
- konatelia alebo živnostníci (SZČO): Osvedčenie o podnikateľskej činnosti (živnostenský list, výpis z obchodného registra) spolu s dokladom totožnosti
- zamestnanci: plná moc s pečiatkou firmy (spoločnosti) alebo na hlavičkovom papieri firmy spolu s dokladom totožnosti.
Akceptujeme tiež elektronickú podobu dokladov. Za účelom overenia dodržania vyššie uvedeného pri vstupe na predajňu overí Vašu totožnosť zamestnanec SCONTO Nábytok, s.r.o.

 

Najčastejšie otázky:

Doručíte tovar ku mne domov?

Predaj on-line pokračuje bez prerušenia. Výdajné miesta Sconto aj naši zmluvní prepravcovia pracujú na tom, aby bol tovar doručený v najbližších termínoch. Doručenie prebehne štandardným spôsobom, ak nie ste v karanténe.

Ako prebieha doručenie, ak som v karanténe?

Doručovateľ informuje každého zákazníka o čase doručenia pomocou SMS alebo telefonátu. V prípade, že ste v karanténe počas dňa doručenia či ste nakazení koronavírusom, informujte o tom vodiča, ktorý Vám vezie tovar a volá v deň doručenia. S doručovateľom je možné sa dohovoriť, aby vám tovar zanechal predo dvermi. Ďakujeme, že nám takto pomáhate chrániť zdravie vodičov.

Je možné využívať službu osobný odber ZADARMO v predajni v obchodnom dome alebo vo výdajnom sklade?

Osobný odber je možný vo Vami vybranom výdajnom sklade podľa uvedenej otváracej doby. Výdaj prebieha mimo priestorov budovy vo vonkajšom priestore. Pri čakaní na výdaj odporúčame zotrvať vo Vašom aute, mimo Váš automobil, prosíme, udržujte vždy odporúčaný odstup od ostatných osôb (2-4 metre).

Môžem svoju objednávku zaplatiť na výdajnom mieste?

Svoju objednávku môžete zaplatiť alebo doplatiť na všetkých výdajných miestach, a to kartou či v hotovosti. Z dôvodu bezpečnosti preferujeme platbu kartou.

Ako prebieha inštalácia kuchýň či montáž nábytku Sconto?

E-shopové objednávky prepravca iba doručuje pred prvé uzamykateľné dvere. Montáž ani výnos nábytku do poschodia nie je aktuálne možný.
Inštaláciu kuchýň a montáž nábytku je možné využiť len pri nákupe v obchodných domoch. Partnerská montážna firma Vás bude kontaktovať pred montážou či inštaláciou, aby si overila, že je všetko pripravené a že montážnici môžu doraziť. Ak ste v karanténe, alebo ste nakazení koronavírusom, prosíme vás o zodpovedný prístup a o odklad inštalácie a montáže na neskôr. O svojom stave a odklade informujte partnerskú firmu.

Ako sú naši vodiči a montážnici chránení?

Bezpečnosť našich zákazníkov, zamestnancov a poskytovateľov služieb je pre nás veľmi dôležitá. Vodiči a montážnici dodržiavajú všetky ochranné štandardy. Používajú dezinfekciu a minimalizujú kontakt s osobami v karanténe a s osobami nakazenými koronavírusom.
Radi by sme požiadali všetkých našich zákazníkov, aby používali rúško alebo inú ochranu úst a nosa, aby sa minimalizovala možnosť šírenia infekcie pri dodaní alebo inštalácii nábytku.

Ako mám postupovať, ak mám vouchery alebo poukážky, ktorým bude končiť platnosť?

Všetky poukážky a vouchery ktorých platnosť vyprší v čase, keď budú predajne uzavreté, budú mať po opätovnom otvorení predajní automaticky predĺženú platnosť.

Môžem aj naďalej plánovať a kúpiť kuchyne, aj keď sú obchodné domy zavreté?

Môžete využiť naše on-line plánovanie, a to z pohodlia Vášho domova. Všetky informácie o plánovaní kuchýň nájdete tu.

Cookies Táto stránka používa cookies. Ďalším prehliadaním stránky vyjadrujete Váš súhlas. Viac informácií