Informácie o aktuálnej prevádzke Sconto

Vážení zákazníci, zdravie je vždy na prvom mieste. Z dôvodu nariadenia vlády Slovenskej republiky sú všetky obchodné domy Sconto do odvolania zatvorené. Na vaše nákupy môžete využívať náš e- shop. Objednávky vydáváme a expedujeme denne v súlade s možnosťami našich zmluvných prepravných spoločností. Ďakujeme za pochopenie.


Sú predajne Sconto otvorené?
Zdravie a bezpečnosť zákazníkov a zamestnancov  sú  pre nás prioritou. Dodržujeme opatrenia, ktoré nariaďuje vláda, a konáme v súlade s jej odporúčaniami. 

Obchodné domy Sconto v Slovenskej republike budú zatvorené  v súlade  s nariadením  vlády až do odvolania. 

Predaj cez e-shop zostává neprerušený a objednávky tovar je možné objednávať nepretržite.


Doručíte tovar ku mne domov? 

Predaj online pokračuje bez prerušenia. Výdajné miesta Sconto aj naši zmluvní  prepravci, pracujú na tom, aby bol tovar doručený v najbližších termínoch. Doručenie prebehne štandardným spôsobom, pokiaľ  nie ste v karanténe.   


Ako prebieha doručenie, pokiaľ  som v karanténe?

Prepravná firma informuje každého zákazníka o čase doručenia pomocou SMS-správy alebo telefonátu. V prípade, že ste v karanténe v deň  doručenia alebo ste nakazený koronavírusom, je Vašou povinnosťou  informovať  prepravnú firmu. Bude  možné  doručenie odložiť, prípadne sa  s prepravnou firmou  dohodnú, aby vám tovar  nechala pred dverami. Ďakujeme, že nám takto pomáhate chrániť zdravie naších zamestnancov. 


Je možné využívať službu osobný odber ZDARMA na predajni v obchodnom dome alebo vo výdajni skladu?

Osobný odber Vašej  objednávky je možný na výdajnom mieste obchodného domu, a to od 9:00 do 18:00 od pondelka do sobota. Pokiaľ objednávku  nemáte kompletne uhradenú, je možné ju uhradiť vopred bankovým prevodom alebo  platobnou  kartou na výdajnom mieste. Výdaj prebieha mimo priestoru budovy pred výdajným miestom. Pri čakaní na výdaj odporúčame  zotrvať  vo Vašom vozidle. Mimo vozidla  prosím dodržujte odstup od ostatných zákazníkov (2-4metre).

Ako  prebieha montáž kuchýň alebo nábytku Sconto?  

V aktuálnej situácii je až do odvolania prerušená montáž všetkého nábytku aj kuchýň. Akonáhle  bude táto služba obnovená, budeme kontaktovať všetkých zákazníkov, ktorí  majú  montáž objednanú.


Ako  mám postupovať, ak mám vouchery alebo poukážky, ktorým bude končiť platnosť? 

Všetky poukážky a vouchery, ktorých  platnosť vyprší v dobe, kedy budú  predajne zatvorené, budú mať po opätovnom otvorení predajní automaticky predlženú platnosť o jeden mesiac.