Prečo byť súčasťou tímu SCONTO Nábytok?

Hľadáte novú prácu, kde budete spokojní a budete mať možnosť sebarealizácie? Potom je pre vás spoločnosť SCONTO Nábytok to pravé miesto k rozvíjaniu profesionálneho života. Kto by nechcel patriť k tímu jedného z najväčších predajcov nábytku v Európe? Zhrňme si pár hlavných poznatkov, prečo ísť pracovať práve do Sconta.


Výhody práce v spoločnosti SCONTO Nábytok


Sme nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v ČR a SR už vyše dvadsať rokov. Prax v našej spoločnosti bude pre vás veľkou výhodou. Neustále sa rozvíjame a obchodné domy Sconto nájdete v mestách po celej Českej republike.


Výhod u nás nájdete naozaj veľa. Ponúkame nástupné a odborné školenia, ktorá zvýšia vašu kvalifikáciu. K pravidelnému platu získate navyše provízie z predaja, stravné lístky či vecné dary pri rôznych výročiach. Ako bonus poskytujeme tiež zaujímavé zamestnanecké výhody na nákup sortimentu z našej ponuky. Súčasťou spoločnosti SCONTO Nábytok je aj priateľský kolektív, kde vám kolegovia vždy ochotne pomôžu.
Na našich stránkach môžete sledovať ponúkané pracovné pozície rôzneho zamerania. Vyberie si naozaj každý, od administratívy po predaj nábytku. Poďte ľuďom pomôcť plniť ich sny o krásnom a modernom bývaní. Staňte sa posilou nášho tímu. Neváhajte ani chvíľu a ozvite sa nám!
Vaše SCONTO