Nobilia - Lux

NOBILIA – LUX

PRAVÝ LAK S ULTRA VYSOKÝM LESKOM

Pre obzvlášť skvelý výsledok sú predné plochy niekoľkokrát natreté a následne leštené. Tým sa dosiahne uzavretého, hladkého povrchu. Pre vysoko kvalitný vzhľad.

6 FARIEB

ELEGANTNÉ FAREBNÉ SPEKTRUM

Vysoký lesk v kombinácii s diskrétnymi, hladkými odtieňmi má obzvlášť elegantný efekt. Spektrum sa pohybuje od bielej až po bridlicovo sivú. Kuchyňa, ktorú si môžete užívať po dlhú dobu.

ODPORÚČANÉ ÚCHYTKY

MINIMALISTICKÝ DIZAJN

Vzhľadom na to, že predné plochy vo vysokom lesku sú v centre pozornosti, úchytky sú skôr v pozadí. Skvelou alternatívou sú jemné úchytky v podobe lišty, prípadne relingovej úchytky.

PRACOVNÉ DOSKY

DOKONALÉ ZLADENIE

Rôzne dekory pracovných dosiek sú prispôsobené farbám predných plôch. Tón v tóne alebo ako zvýraznenie: rozhodnete sa Vy. Trendom je vysoký lesk kombinovaný s mramorovými alebo žulovými imitáciami.

ĎALŠIE ZVÝRAZNENIE

VŠESTRANNÉ MOŽNOSTI VYBAVENIA - PRE INDIVIDUÁLNU KUCHYŇU

Navrhnite si Vašu kuchyňu s rôznymi funkciami a funkčnými detailmi úplne individuálne. Skvelou možnosťou je napríklad COLOR CONCEPT. Ďalšie možnosti sú napríklad kuchynské ostrovčeky, bary, osvetlenie alebo praktické regály

 

DOKONALE OSVETLENÉ

Popri rôznych spotoch je LED- sklenená polica top. Farbu svetla môžete plynule regulovať

 

PRAKTICKÉ ROZDELENIE

Praktické riešenie vnútorného usporiadania členíme na skrine a výsuvy. Tak bude aj ten najmenší priestor perfektne využitý.

 

DEKORATÍVNE PANELY NA ZVÝRAZNENIE

S panelmi dodávate aj malým výklenkom zvláštny nádych. Vyberte si z rôznych návrhov digitálnej tlače.

 

COLOR CONCEPT

Pridajte farbu podľa toho, čo máte radi s COLOR CONCEPT. Okrem čerstvých farieb, môžete oživiť kuchyňu betónovou a bronzovou imitáciou aj vzrušujúcimi dekormi dreva, rovnako ako studenou mramorovou, kamennou a kovovou optikou.