Otestujte svoju pozornosť: Spoznali by ste seriál podľa interiéru?

Niektoré scény z kultových starších seriálov si pamätáme po celý život. Ich hrdinovia nás sprevádzali niekoľko rokov a ich domov sa stal aj naším televíznym domovom. Dokážete rozoznať tieto seriály podľa interiéru a krátkej nápovede? Preverte svoju pozornosť a v závere článku si pozrite, či ste seriály určili správne.

Najznámejšia obývačka 90. rokov

Medzi týmito fialovými stenami sa odohrával azda najslávnejší seriál 90. rokov. Hlavná hrdinka si dávala záležať, aby bol nábytok v správnej polohe a nikto ho nesmel presunúť. Gauč bol vždy zarovnaný s kobercom a konferenčný stolík v dokonalej vzdialenosti na pohodlné vyloženie nôh.

Dobrých ľudí sa všade veľa zmestí

V tomto dome boli dvere vždy otvorené. V jeho obývačke sme s veľkou rodinou prežili osem rokov a tvorcovia seriálu sa ju dokonca rozhodli po viac ako 20 rokoch oživiť novými sériami.

Ani kreslený nábytok netreba často meniť

Viete, z ktorého seriálu pochádza táto ikonická kreslená obývačka? Začínala v nej každá epizóda.

Len aby nebolo vidieť dnu!

Táto domácnosť mala jedného výnimočného člena, ktorého talentom bolo robiť problémy, pričom mal slabosť pre mačky. Jeho ofinu vznášajúcu sa za ružovou sedačkou si pamätá snáď každý.

Neľahký život, ale vždy s humorom

Jeden z najikonickejších rodinných sitcomov z konca 80. a začiatku 90. rokov sa odohrával práve tu. Aj napriek tomu, že si táto rodina nemohla toho dovoliť veľa, hlavná hrdinka sršala nezameniteľným humorom.

Seriál aj vymyslená YouTube show

Po dvanástich rokoch sa lúčime so seriálom, ktorý motivoval mládež študovať fyziku a venovať sa vede. Táto sedačka si už navždy bude pamätať vtipné scény, YouTube šou o svetových vlajkách či dramatické vedecké diskusie.

Snobizmus a polepené kreslo

Staré relaxačné kreslo nedávalo hlavnému hrdinovi sitcomu spávať. Tento interiér si však bez neho už nedokážeme predstaviť. Ktorá epizóda bola vaša najobľúbenejšia?

Spoznali ste tieto interiéry? Skontrolujte, či ste seriály k interiérom priradili správne: 

1. Priatelia, 2. Plný dom, 3. Simpsonovci, 4. Alf, 5. Roseanne, 6. Teória veľkého tresku, 7. Frasier.