NOBILIA – LASER

LASEROM OPRACOVANÉ HRANY

Laser je nielen meno programu. Dvierka majú laserom opracované hrany- inovatívny vývoj v oblasti technológie hrán. Tým je zabránené škaredým "špinavým spojom". Vytvárajú tak dokonalý vzhľad.

VÝBER ZO 6 FARIEB

FAREBNÉ SPEKTRUM OD SVETLEJ PO TMAVÚ

V súlade s rovnými líniami, puristickou formou: 6 farieb, ktoré vytvárajú moderný a elegantný vzhľad.

ODPORÚČANÉ ÚCHYTKY

Program LINE N od Nobilie sa zameriava na trendy kuchyne. Aby bolo možné zachovať jedinečnosť, boli úchytky zámerne vynechané. Sú tak zvýraznené jemné línie a jednoduchá elegancia.

ÚCHYTKY V MODERNOM DIZAJNE

Tiež pri použití úchytiek volíme minimalistické kovové úchytky, ktoré sú nenápadné a elegantné

PRACOVNÉ DOSKY

SKVELÉ KOMBINÁCIE

Vzhľad betónu, dreva alebo jednofarebné. V úplnom kontraste alebo tón v tóne s dvierkami? Široký výber pracovných dosiek ponúka veľa možností. Vďaka priradeným farebným koncepciám určite nájdete tú svoju obľúbenú.

ĎALŠIE ZVÝRAZNENIE

VŠESTRANNÉ MOŽNOSTI VYBAVENIA - PRE INDIVIDUÁLNU KUCHYŇU

Navrhnite si Vašu kuchyňu s rôznymi funkciami a funkčnými detailmi úplne individuálne. Skvelou možnosťou je napríklad COLOR Concept. Ďalšie možnosti sú napríklad kuchynské ostrovčeky, bary, osvetlenie alebo praktické regály.

PERFEKTNE OSVETLENÉ

Popri rôznych spotoch je LED - sklenená polica top. Farbu svetla môžete plynule regulovať.

INTELIGENTNÉ ROZDELENIE

Praktické riešenie vnútorného usporiadania členíme na skrine a výsuvy. Takže aj ten najmenší priestor môže byť perfektne využitý

PRAKTICKÉ REGÁLOVÉ PRVKY

Regály svojím vzhľadom opticky prevzdušňujú kuchyňu. Okrem toho poskytujú úložný priestor, napríklad pre kuchárske knihy

COLOR CONCEPT

Pridajte farbu podľa toho, čo máte radi s COLOR CONCEPT. Okrem čerstvých farieb, môžete oživiť kuchyňu betónovou a bronzovou imitáciou aj vzrušujúcimi dekormi dreva, rovnako ako studenou mramorovou, kamennou a kovovou optikou

E-shop SCONTO Nábytok vám prispôsobujeme na mieru. Na základe vášho správania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem” súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť.