Domov / Nábytok / Postele

Poschodová postel

Hlavolam ako v detskej či študentskej izbičke umiestniť viac obyvateľov, môže mať aj veľmi kreatívne riešenie. Čítať ďalej

SPÁLŇOVÉ PROGRAMY

Spálňa je odpradávna oázou pokoja a harmónie, avšak vybrať správnu kombináciu farieb, tónov a štýlov môže byť náročnou úlohou. Ušetrite si preto čas a pozrite si sortiment premyslených spálňových zostáv, ktoré sme pre vás vybrali.
Všetky programy
Prevedenie postele:
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Kaki
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Žltá
Dĺžka
cm
cm
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Úložný priestor
Nočný stolík
Dodatočná špecifikácia
Zobraziť 20 produktů podle Máme pro vás 20 produktů
V našich poschodových posteliach nájdete jedno, dve aj tri lôžka. Klasická dvojposchodová posteľ s rebríkom a dvoma lôžkami zaujme tisíckrát osvedčeným riešením a priaznivou cenou. Možno vás zaujme verzia s rozšíreným spodným lôžkom, na ktorom sa pohodlne vyspia aj dvaja spáči s tretím nad hlavou. 
Niektoré modely vynechávajú spodné lôžko a namiesto neho dávajú priestor hrám alebo úložným skrinkám. 
Kúzlo privátneho pelechu majú poschodové lôžka prepojené s písacím stolom, policami, zásuvkami a skrinkami. Tieto zostavy sú zvlášť praktické v zdieľaných izbičkách. Obyvateľom poskytnú útulné zákutia a skvelé skrýše, nad ktorými bude patriť vláda len im. 
Poschodové postele sú vyrobené z dlhovekých drevených materiálov a v pestrej škále dizajnov a farieb. Keď si nebudete môcť vybrať, poraďte sa s nami, alebo ešte lepšie s ich budúcimi užívateľmi.
 

Inspirujte se

Vankúše na spanie: patria do postele alebo nie?

Vankúše na spanie máte v posteli preto, aby sa starali o správnu polohu chrbta, aby podporovali zdravé zakrivenie krku a aby vás ráno neobťažovala bolesť svalov šije. Vedeli ste však, že pre ľudí spiacich na bruchu môže byť lepší spánok bez vankúša? Kedy sa odporúča spa…

Očami dizajnéra: Nadčasová bielo-sivá kuchyňa

Kombinácia bielej a sivej patrí medzi najobľúbenejšie v interiéri. A nie div. Tieto farby sa navzájom pekne dopĺňajú, ľahko sa ladia s inými odtieňmi a hravo zapadnú do rôznych štýlov bývania. Bielo-sivá kuchyňa je nadčasová, jednoducho prispôsobiteľná aktuálnym trendom…

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Filtry

Prevedenie postele:
Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Kaki
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm