Domov / Nábytok / Postele

Poschodová postel

Hlavolam ako v detskej či študentskej izbičke umiestniť viac obyvateľov, môže mať aj veľmi kreatívne riešenie. Čítať ďalej

SPÁLŇOVÉ PROGRAMY

Spálňa je odpradávna oázou pokoja a harmónie, avšak vybrať správnu kombináciu farieb, tónov a štýlov môže byť náročnou úlohou. Ušetrite si preto čas a pozrite si sortiment premyslených spálňových zostáv, ktoré sme pre vás vybrali.
Všetky programy
Filtry
Dostupnosť
Vyberte predajne Vyberte predajne
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Kaki
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Žltá
Dĺžka
cm
cm
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Úložný priestor
Nočný stolík
Dodatočná špecifikácia
Zobraziť 15 produktov podle Máme pro vás 15 produktov
V našich poschodových posteliach nájdete jedno, dve aj tri lôžka. Klasická dvojposchodová posteľ s rebríkom a dvoma lôžkami zaujme tisíckrát osvedčeným riešením a priaznivou cenou. Možno vás zaujme verzia s rozšíreným spodným lôžkom, na ktorom sa pohodlne vyspia aj dvaja spáči s tretím nad hlavou. 
Niektoré modely vynechávajú spodné lôžko a namiesto neho dávajú priestor hrám alebo úložným skrinkám. 
Kúzlo privátneho pelechu majú poschodové lôžka prepojené s písacím stolom, policami, zásuvkami a skrinkami. Tieto zostavy sú zvlášť praktické v zdieľaných izbičkách. Obyvateľom poskytnú útulné zákutia a skvelé skrýše, nad ktorými bude patriť vláda len im. 
Poschodové postele sú vyrobené z dlhovekých drevených materiálov a v pestrej škále dizajnov a farieb. Keď si nebudete môcť vybrať, poraďte sa s nami, alebo ešte lepšie s ich budúcimi užívateľmi.
 

Filtry