Pravidlá akcie 35% zľava na nábytok


20. – 23. 6. 2019


  1. Akcia 35% zľava na nábytok platí len na nové nákupy uskutočnené v dňoch 20. – 23. 6. 2019. Zľavu nemôžu žiadať zákazníci k zmluvám uzavretým dňa 19. 6. 2019 a skôr.
  2. Na obchodných domoch bude hodnota tovaru znížená o výšku zľavy predajcom pred spisovaním kúpnej zmluvy.
  3. Akcia platí na celý nákup nábytku. Zľavy sa počítajú z bežných cien a možno ich využiť iba pre tovar, pre ktorý bola stanovená klubová SCONTO cena.
  4. Akcia sa nevzťahuje na služby, tovar z aktuálneho reklamného prospektu, kuchynské spotrebiče, drezy, vodovodné batérie a už zlacnený tovar. Zľavy nie je možné sčítať.
  5. Akcia sa vzťahuje výhradne na nábytok, nevzťahuje sa na nákup bytových doplnkov. Na bytové doplnky bude poskytnutá zákazníkom zľava 15%.
  6. Nákupom bytových doplnkov sa rozumie: nákup dekorácií, textilu, kobercov, svietidiel, hračiek, vankúšov, prikrývok, kuchynského náčinia, kúpeľňových doplnkov a tovaru pre domácnosť. Vo všetkých týchto prípadoch bude zákazníkovi poskytnutá zľava 15%. Nevzťahuje sa na bytové doplnky v aktuálnom letáku a vo výpredaji.
  7. U tovaru, ktorý nebol odobraný ihneď, musí byť zaplatená záloha min. 30% z ceny tovaru. Upozorňujeme zákazníkov, že v prípade stornovania objednávky nebude záloha vrátená.
  8. Táto akcia platí aj pri nákupe cez e-shop po zadaní kódu 35NABYTOK.
  9. Akcia nemôže byť kombinovaná s inými marketingovými akciami spoločnosti Sconto Nábytok. Zľavu je nutné čerpať iba v dňoch platnosti akcie. Neskoršie uplatnenie zľavy nebude akceptované.

E-shop SCONTO Nábytok vám prispôsobujeme na mieru. Na základe vášho správania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem” súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť.