PRAVIDLÁ AKCIE

Domov / PRAVIDLÁ AKCIE
1.  Pri akcii bude zákazníkovi z každých 400 € nákupu odpočítaná zľava 50%. Podmienkou akcie je splnenie pravidla, že bežná cena tovaru pred zľavou sa musí rovnať minimálne 399 €. Zľavy sa počítajú z bežných cien a je možné ich využiť iba na tovar, na ktorý bola stanovená klubová SCONTO cena.
2. Podmienkou získania zľavy je uvedenie kódu 97NAB do políčka zľavový kód v košíku e-shopu. V obchodných domoch bude zľava znížená predajcom. Zákazník najprv spíše zmluvu (zmluvy) s predajcom a po ukončení celého nákupu mu bude na Informáciách obchodného domu zmluva znížená o príslušnú čiastku. Až potom zaplatí tovar pri pokladni.

Príklady:
Pôvodná cena tovaru Výška zľavy Celková čiastka
399,-  200,-  199,-
449,-  200,-  249,-
1.129,-  400,-  729,-

4. Vyššie uvedená akcia sa vzťahuje výhradne na nábytok, nevzťahuje sa na nákup bytových doplnkov.
5. Na bytové doplnky bude poskytnutá zákazníkom zľava 15%. Nákupom bytových doplnkov sa rozumie: nákup dekorácií, textilu, kobercov, kúpeľňových doplnkov, svietidiel, hračiek, kuchynského riadu a tovaru pre domácnosť. Zľava sa nevzťahuje na bytové doplnky v aktuálnom letáku a vo výpredaji. Bytové doplnky sú v e-shope ponížené automaticky, v obchodnom dome bude zľava uplatnená na pokladni.
6. Akcie sa nevzťahujú na služby, tovar z aktuálneho reklamného letáka, kuchynské spotrebiče, drezy, vodovodné batérie ďalej označené ako Cenový hit, Akciová cena, Výpredaj alebo už zľavnené. Na tovar, ktorý nebol odobratý ihneď, musí byť zaplatená záloha min. 30% z ceny tovaru. Upozorňujeme zákazníkov, že v prípade stornovania objednávky nebude záloha vrátená. Zľavu je nutné čerpať iba v dňoch platnosti akcie. Neskoršie uplatnenie zľavy nebude akceptované.
7. Akcia platí len na novo uzatvorené zmluvy v dňoch 8. od 17:00 hod – 12. 9. 2021. Zľavu nemôžu žiadať zákazníci k tovaru zakúpenému 8. 9. do 16:59hod 2021 a skôr.
Cookies Táto stránka používa cookies. Ďalším prehliadaním stránky vyjadrujete Váš súhlas. Viac informácií