Pravidlá akcie

Domov / Pravidlá akcie
  1. Pri nákupe cez e-shop bude zákazníkovi okamžite odpočítaná na nábytok super zľava 20% + navyše hodnota DPH. Odpočítanie DPH znamená v tomto prípade zľavu 16,66%. Z právnych dôvodov nemôže Sconto Nábytok odpočítať DPH ako také. Pokladničný doklad bude obsahovať DPH. Nákup bude zľavnený celkovo o 20% + 16,66% = zaokrúhlene o 37%.
  2. Podmienkou získania zľavy je uvedenie kódu 95DPH do políčka zľavový kód v košíku e-shopu.
  3. Zľava sa počíta z bežných cien a možno ju využiť len na tovar, na ktorý bola stanovená klubová SCONTO cena. Nevzťahuje sa na služby, tovar z aktuálneho letáka, cenové hity a ďalej označený tovar ako Akciová cena, Výpredaj alebo akokoľvek zľavnené.
  4. Akcia platí len na nové nákupy uskutočnené v dňoch 4.8. od 17:00 – 8. 8. 2021. Zľavu nemôžu žiadať zákazníci k tovaru zakúpenému 4. 8. 2021 do 16:59 a skôr. Zľavu je nutné čerpať iba v dňoch platnosti akcie. Neskoršie uplatnenie zľavy nebude akceptované. Na tovar, ktorý nebol odobratý ihneď, musí byť zaplatená záloha min. 30% z ceny tovaru. Upozorňujeme zákazníkov, že v prípade stornovania objednávky nebude záloha vrátená.

  1. Zľava 15% na bytové doplnky bude zákazníkom poskytnutá v obchodnom dome. Nákupom bytových doplnkov sa rozumie - nákup dekorácií, textilu, kobercov, svietidiel, hračiek, vankúšov, prikrývok, kuchynského riadu, kúpeľňových doplnkov a tovaru pre domácnosť. Nevzťahuje sa na bytové doplnky v aktuálnom letáku, cenové hity a vo výpredaji.
Cookies Táto stránka používa cookies. Ďalším prehliadaním stránky vyjadrujete Váš súhlas. Viac informácií