PRAVIDLÁ AKCIE

„ČÍM VIAC NAKÚPITE, TÝM VIAC UŠETRÍTE“

• Akcie sa môže zúčastniť každý zákazník, ktorý v dňoch 21. – 24. 5. 2020 nakúpi nábytok (uzatvorí zmluvu) u spoločnosti Sconto Nábytok. Akciu nie je možné využiť pri doplácaní tovaru zakúpeného 20. 5. 2020 a skôr.


• Výška zľavy závisí od hodnoty nákupu nábytku, ktorý zákazník uskutoční. 1. Pri nákupe nábytku do 800 Eur, bude zákazníkovi poskytnutá zľava vo výške 30%.
2. Pri nákupe nábytku do 1200 Eur, bude zákazníkovi poskytnutá zľava vo výške 35%.
3. Pri nákupe nábytku do 1500 Eur, bude zákazníkovi poskytnutá zľava vo výške 40%. .
4. Pri nákupe nábytku nad 1500 Eur, bude zákazníkovi poskytnutá zľava vo výške 45%.


 Podmienkou získania zľavy je uvedenie kódu 30AZ45 do políčka zľavový kód v košíku e-shopu. V obchodnom dome bude zľava znížená predajcom.


• Zľavy 30-45% sa počítajú z bežných cien a je možné ich využiť iba pre tovar, pre ktorý bola stanovená klubová SCONTO cena.


• Pri nákupe bytových doplnkov v predajni a tovaru určeného k okamžitému odberu (bez ceny pre členov SCONTO Clubu) v akejkoľvek hodnote, bude zákazníkovi poskytnutá zľava vo výške 15%.


• Akcia sa nevzťahuje na služby, tovar z aktuálneho reklamného prospektu, kuchynské spotrebiče, drezy, vodovodné batérie a už zľavnený tovar. Zľavy nie je možné sčítať. Pri kúpe tohto tovaru sa jeho hodnota nepripočítava k nákupu.


• Zľavu je nutné čerpať iba v dňoch platnosti akcie. Neskoršie uplatnenie zľavy nebude akceptované. Nie je možné kombinovať s inými marketingovými akciami spoločnosti Sconto Nábytok.

KATEGÓRIE