Pravidlá akcie

35% zľava na nábytok

16. – 19. 1. 2020


1. Akcia 35% zľava na nábytok platí len na nové nákupy uskutočnené v dňoch 16. – 19. 1. 2020. Zľavu nemôžu žiadať zákazníci k zmluvám uzavretým dňa 15. 1. 2020 a skôr.
2. Na obchodných domoch bude hodnota tovaru znížená o výšku zľavy predajcom pred spisovaním kúpnej zmluvy.
3. Akcia platí na celý nákup nábytku. Zľavy sa počítajú z bežných cien a možno ich využiť iba pre tovar, pre ktorý bola stanovená klubová SCONTO cena.
4. Akcia sa nevzťahuje na služby, tovar z aktuálneho reklamného prospektu, kuchynské spotrebiče, drezy, vodovodné batérie a už zlacnený tovar. Zľavy nie je možné sčítať.
5. Akcia sa vzťahuje výhradne na nábytok, nevzťahuje sa na nákup bytových doplnkov. Na bytové doplnky bude poskytnutá zákazníkom zľava 15%.
6. Nákupom bytových doplnkov sa rozumie: nákup dekorácií, textilu, kobercov, svietidiel, hračiek, vankúšov, prikrývok, kuchynského náčinia, kúpeľňových doplnkov a tovaru pre domácnosť.
Vo všetkých týchto prípadoch bude zákazníkovi poskytnutá zľava 15%. Nevzťahuje sa na bytové doplnky v aktuálnom letáku a vo výpredaji.
7. U tovaru, ktorý nebol odobraný ihneď, musí byť zaplatená záloha min. 30% z ceny tovaru. Upozorňujeme zákazníkov, že v prípade stornovania objednávky nebude záloha vrátená.
8. Táto akcia platí aj pri nákupe cez e-shop.
9. Akcia nemôže byť kombinovaná s inými marketingovými akciami spoločnosti Sconto Nábytok.