Práve prebieha akcia 40% zľava na detské izby, otáčecie stoličky, PC stoly, váľandy a detské postele. Viac tu.

 

SCONTO CLUB

 

Čo je Sconto Club?

Pretože si našich zákazníkov veľmi vážime, vytvorili sme pre vás možnosť, stať sa členmi nášho Clubu a nakupovať so zľavou. Byť v našom Clube prináša iba výhody, žiadne záväzky vám z toho nevyplývajú.

Prečo by som  sa mal stať členom / členkou?

Predovšetkým sa vám otvorí možnosť nakupovať za výhodné ceny, bez ohľadu na ročné obdobie alebo prebiehajúcu akciu. Ako veľmi sú výhodné tie ceny? U každého výrobku v e-shope je uvedená Sconto Club cena, môžete sa tak sami presvedčiť, že sa to naozaj oplatí. Sconto Club ceny sú uvedené aj na informačných lístkoch pri vybraných výrobkoch a to vo všetkých našich obchodných domoch Sconto Nábytok.

Tým ale výhody Sconto Clubu nekončia - členov môžeme pravidelne informovať e-mailom o prebiehajúcich akciách a pripravujeme pre vás i tematické inšpirácie.

Ako sa stať členom?

  1. V kamenných obchodoch
    Pri uzatvorení kúpnej zmluvy záujemca o členstvo zároveň môže dobrovoľne vyplniť s predajcom meno a kontaktné údaje, prípadne aj krátky dotazník, v ktorom vysloví svoj súhlas s členstvom
  2. Na e-shope pri nákupe v košíku
    Pri nákupe zákazník sa môže rozhodnúť, či sa chce stať členom

Členstvo v Sconto Clube je zadarmo a úplne bez záväzkov.
Výhody členstva môžete využívať už od prvého nákupu.

Sconto club

Dostanem klubovú kartičku, s ktorou sa musím preukazovať pri nákupe?

Vôbec. Pri nákupe v e-shope sa po registrácii stačí prihlásiť. Pri nákupe v predajni váš účet nájdu v systéme ochotní predajci.

Môžem zrušiť členstvo?

Členovia Sconto Clubu majú právo kedykoľvek zrušiť svoje členstvo, a to na základe prehlásenia o ukončení členstva v Sconto Clube, ktoré musí byť zaslané na adresu: Sconto Nábytek, s.r.o. Jeremiášová 947, 150 00 Praha 5 alebo online na adresu info@sconto.sk.

Je v tom nejaký háčik?

Nie je. Radi privítame v našom Clube aj vás.