Práve prebieha akcia 40% zľava na detské izby, otáčecie stoličky, PC stoly, váľandy a detské postele. Viac tu.

 

Služby obchodných domov SCONTO

Garancia najnižšej ceny!

Pokiaľ v priebehu 8 dní od uzavretia kúpnej zmluvy zistíte, že u nás zakúpený tovar môžete získať lacnejšie v akejkoľvek kamennej predajni v SR (identický, v rovnakej kvalite a pri zhodných podmienkach predaja, tzn. tovar nie je v reklamnom letáku, inzercii, časovo obmedzenej akčnej ponuke, výpredaji apod.), vrátime vám 100% cenového rozdielu.

 
Zboží ihned k odběru

Tovar ihneď k odberu

Absolútnu väčšinu tovaru, ktoré je vystavené na predajnej ploche, máme skladom. Všetky obchodné domy skladujú viac ako 10 000 kusov nábytku k okamžitému odberu.

Splátkový prodej

Splátkový predaj

Nečakajte na lepšie zajtrajšky, kúpte si všetko, čo potrebujete, ihneď - jednoducho na splátky:

  • Nákup na splátky od 100 €
  • Viac informácií tu.
  • Poskytovateľom finančných služieb je Home Credit a.s.
Otevřeno denně

Otvorené denne

Každý deň, vrátane sviatkov, pre vás otvárame všetky obchodné domy.
Výnimku tvoria sviatky nariadené štátom: 1. a 6. január, Veľký piatok,Veľkonočná nedeľa,Veľkonočný pondelok, 1. a 8. máj, 5. júl, 29. august, 1. september, 15. september,1. november, 17. november, 24., 25., 26. a 31.december.

Odborné poradenství

Odborné poradenstvo

Personál pravidelne školíme, takže vám naši predavači kvalifikovane poradia.

Dárkové poukázky

Darčekové karty:

Darčekové karty v hodnote od 20 € vyššie kúpite priamo na pokladni v našom obchodnom dome. Geniálny darček pre Vašich blízkych! Viac informácií

Doprava a montáž

Doprava a montáž

  • Pri spisovaní kúpnej zmluvy s predajcom si môžete tiež objednať služby dopravy, výnosu a montáže, ktorých výšku cien Vám predajca rád vypočíta a služby doplní do kúpnej zmluvy. Následne s Vami dohodne ostatné podmienky realizácie objednaných služieb.
  • V základnej doprave je zahrnuté iba doručenie pred prvé uzamykateľné dvere, vykládka tovaru môže vyžadovať asistenciu príjemcu.
  • Doporučujeme určite si priobjednať výnos na miesto určenia.
Kuchyně na míru

Kuchyne na mieru

Nechajte si novú kuchyňu profesionálne naplánovať v našich kuchynských štúdiách. Profesionáli s vami vymyslia, ako ideálne usporiadať kuchyňu práve do vašich priestorov. Spracujeme inštalačné plány a tiež vyrobíme obrázok novej kuchyne v grafickom programe, takže uvidíte, ako bude kuchyňa reálne vyzerať. Kuchyňu môžeme tiež vymerať priamo u vás doma.


U nás je kuchynské poradenstvo úplne zadarmo.

 
 
Parkování zdarma

Parkovanie zadarmo

Pri každom z obchodných domov je parkovisko až pre 300 vozidiel. Samozrejmosťou sú vyhradené miesta pre telesne postihnutých.

Bezhotovostní platby

Bezhotovostné platby

Prijímame karty VISA, MasterCard, Maestro, Yes a OK.