Keď pre kuchyňu, tak do SCONTA


V každom zo 4 kuchynských štúdií si môžete vybrať z viac ako 40 vystavených kuchýň rôznych štýlov a farebných vytohovení. Naši starostlivo preškolení odborníci vám poradia takú kuchyňu, ktorá vyhovuje vašim predstavám a požiadavkám.


DOHODNITE SI NEZÁVÄZNÉ STRETNUTIE V JEDNOM Z NAŠICH 4 KUCHYNSKÝCH ŠTÚDIÍ.

Domluvit schůzku


NÁVRH KUCHYNE VIEME PRIPRAVIŤ AJ ONLINE, BEZPEČNE Z POHODLIA VÁŠHO DOMOVA.

Dojednať plánovanie

 

Kuchyňa na mieru


Povedzte nám, ako má vaša vysnívaná kuchyňa vyzerať a my zariadime všetko ostatné. Zostavíme kuchyňu tak, aby zodpovedala vašim prianiam a potrebám. Pohodlie a dlhú výdrž potom zabezpečí kvalitný materiál a najmodernejšie technológie.


Viac informácií

 

Kuchynské linky


Rýchle, lacné, a funkčné riešenie. Ich prednosti sú kompaktné rozmery a nízka cena. Obstaranie je veľmi jednoduché: Ľahko si ju vyberiete v našom e-shope, alebo v niektorom z našich obchodov.


Viac informácií

Prečo kuchyňa práve zo SCONTA?

Spracujeme 3d
vizualizáciu kuchyne

Ihneď uvidíte ako bude vaša budúca kuchyňa vyzerať.

ZAMERIAME KUCHYŇU
U VÁS DOMA

Príde k vám náš odborný pracovník.

Spracujeme
INŠTALAČNÝ PLÁN

Na presné umiestnenie
všetkých rozvodov.

DOPRAVA AŽ 
K VÁM domov

Kuchyňu vám doručíme v dohodnutom termíne.

ZAISTÍME PROFESIONÁLNU
 montáž

Kuchyňu vám namontuje náš vyškolený personál.

ZOZNÁMIME VÁS  
S FUNKCIAMI

Odborníci vás po inštalácii zoznámia s funkciami vašej kuchyne.

Na čo je dobré pri nákupe kuchyne nezabúdať?

Kuchyňa je stredobodom každého domova. Predstavuje miesto, kde spoločne jeme, hovoríme, žijeme, diskutujeme, ale aj odpočívame. Kuchyňa by preto mala byť vždy navrhnutá predovšetkým tak, aby sme sa v nej cítili príjemne a radi tu trávili svoj čas. Existuje celý rad možností, ako sa k nákupu novej kuchyne postaviť. Nielen preto sa oplatí poradiť sa s odborníkom, napríklad v jednom zo 4 kuchynských štúdií SCONTO. V priebehu plánovania kuchyne je totiž potrebné dbať na veľa vecí: funkčnosť, správne zvolené spotrebiče, presné prispôsobenie disponibilnému priestoru a mnoho ďalšieho. Naši vyškolení a skúsení poradcovia vás na ceste k vysnívanej kuchyni radi posunú ďalej.

 

Kompetentné poradenstvo v kuchynskom štúdiu SCONTO

Kuchyňu kupujeme na mnoho rokov, a preto by mala presne slúžiť našim požiadavkám. Začína to už pri výbere kuchynských skriniek a spotrebičov, pokračuje cez dizajn a končí pri príslušenstve, prípadne bezpečnosťou pre naše ratolesti. Okrem toho by sme mali premýšľať aj o tom, či je kuchynský priestor zároveň jedálňou, kam by sa mali zmestiť ešte stôl a stoličky. Ako vidíte, je toho veľa, čo treba zvážiť. Aj preto je tu pre Vás pripravený náš ochotný personál, ktorý ponúkne rôzne možnosti, z ktorých si určite vyberiete.