SEDACIE SÚPRAVY

NA MIERU   Výber správnej sedacej súpravy sa môže zdať ťažký a zdĺhavý. Aké čalúnenie je pre mňa vhodné? Potrebujem pre moju obývaciu izbu pravé alebo ľavé prevedenie? Aké poťahové materiály sú na trhu k dispozícii? Potrebujem úložný priestor na lôžkoviny? Ktorá sedacia súprava sa dá rozložiť?
Preto sme v Sconte pripravili možnosť zostaviť si vysnívanú sedaciu súpravu od nemeckej firmy POLIPOL presne podľa vašich preferencií. Naši asistenti v kamenných predajniach sú vám plne k dispozícii a ochotne vám pomôžu vybrať tú najvhodnejšiu kombináciu pre váš pohodlný odpočinok.


1. Rám z masívneho tvrdého dreva a ostatných materiálov.

2. Spodné čalúnenie: vysoko kvalitné vlnité pružiny typu Nosag (závislé na modeli)

3. Vrchné čalúnenie: pružinové jadro - vysoko kvalitné vinuté pružiny typu Bonell - polyéterová pena, prípadne iba polyéterová, alebo vysoko kvalitná studená pena (závislé od modelu).

4. Vysoko elastické gumotextilné čalúnnické popruhy.

5. Operadlo vyplnené polyéterovou penou, prípadne studenou penou, alebo voľné vankúše s odolnou výplňou (závislé od modelu).

6. Poťahová koža alebo látka v mnohých odtieňoch.


SEDACIE SÚPRAVY

Pohodlná sedacia súprava je centrom každej obývacej izby. V Sconte ponúkame sedacie súpravy, pohovky a kreslá, ktoré sa hodia do každého moderného aj klasického interiéru. Vyberte si niektorý z našich modelov skladom a pohodlne sa usaďte ešte dnes.


SEDACIE SÚPRAVY SKLADOM > 


MAGAZÍN