Domov / MAGAZÍN / ZARIAĎUJEME / Viac žien v byte a len jedna kúpeľňa. Pomôže toaletný stolík

Viac žien v byte a len jedna kúpeľňa. Pomôže toaletný stolík

15. 05. 2020, SCONTO Nábytok
Ak máte veľkú rodinu alebo žijete s viacerými ľuďmi, môžu byť ranné boje o kúpeľňu naozaj vyčerpávajúce. Čo robiť, aby ste sa nemuseli líčiť v aute a česať si vlasy v kancelárii? Zaobstarajte si toaletný stolík. Každá žena si zaslúži vlastný kozmetický priestor, kde sa môže venovať len sama sebe.

SKVELÉ RIEŠENIE MIMO KÚPEĽNE

Malá kúpeľňa môže byť zdrojom mnohých konfliktov a problémov medzi rodinnými príslušníkmi. Večné boje o zrkadlo či kozmetické potreby a ani chvíľka pokoja. Vďaka toaletnému stolíku získate vlastné miesto na všetky skrášľovacie úkony a ako bonus budete mať viac priestoru v kúpeľni. Toaletný stolík by mal mať dostatok zásuviek, do ktorých si uložíte všetko potrebné – kozmetiku, vlasové doplnky, parfumy, kulmu...
Toaletný stolík SHADOW

ZRKADLÁ A ĎALŠIE NEVYHNUTNOSTI TOALETNÉHO STOLÍKA

Každý toaletný stolík by mal mať zrkadlo, ktoré pomáha nielen so skrášľovacím procesom, ale zároveň presvetľuje miestnosť. Môžete zvoliť toaletný stolík s výklopným zrkadlom alebo naopak, so zrkadlom fixným. Niektoré toaletné stolíky majú dokonca trojdielne zrkadlo, vďaka ktorému sa môžete vidieť zo všetkých uhlov. Musíte zvážiť aj úložné priestory – nielen na kozmetiku, ale aj na vlasové prípravky, šperky a podobne.
Toaletný stolík MAKE UP
Toaletný stolík SCHMINKI

NA DIZAJNE ZÁLEŽÍ

Pri výbere toaletného stolíka je potrebné zohľadniť predovšetkým priestorové možnosti a jeho účel. Od toho sa odvíja, či vám postačí menší rohový stolík, zlatá stredná cesta alebo či budete potrebovať poriadny kus nábytku ako v kozmetickom salóne. 

Samozrejme, treba vziať do úvahy aj to, že stolík by mal ladiť s ostatným zariadením izby, v ktorej ho plánujete používať. Našťastie existuje veľké množstvo dizajnov, ktoré zodpovedajú rôznym štýlom interiéru, a teda stolíky môžu byť nielen praktickým, ale aj pekným dekoračným kúskom vašej izby. Môžete si zvoliť jednoduchšie, nenápadné stolíky v minimalistickom či škandinávskom štýle, ale aj výraznejšie solitéry s historickým alebo romantickým nádychom. Myslite na to, že toto bude miesto len pre vás, a preto by ste sa tam mali cítiť príjemne.

Toaletný stolík s lavicou LIPSTICK
Toaletný stolík KOLDING
Viac žien v byte a len jedna kúpeľňa. Pomôže toaletný stolík
Viac žien v byte a len jedna kúpeľňa. Pomôže toaletný stolík
Tip na záver

Nezabudnite si k stolíku vybrať aj vhodnú stoličku či lavicu, ak si ju nebudete kupovať priamo so stolíkom. Najdôležitejším parametrom je výška, ktorá by mala korešpondovať s výškou zrkadla.

Čítajte tiež

Ukázať ďalšie články

Ako zariadiť byt lacno alebo 4 kroky, ako neminúť viac než treba

Plánujete sa osamostatniť, čaká vás prerábka, staviate či kupujete nový byt? Pri všetkých týchto životných momentoch vzniká otázka, ako zariadiť nové bývanie. Ceny n…

Riešenie do malých kuchýň: barové pulty a stoličky

Kuchyne s barovým pultom sú nielen trendom, ale aj praktickým riešením nejednej domácnosti. Pult dokáže v prípade spojenia kuchyne s obývačkou jednotlivé miestnosti …