Domov / MAGAZÍN / ZARIAĎUJEME / Viac žien v byte a len jedna kúpeľňa. Pomôže toaletný stolík

Viac žien v byte a len jedna kúpeľňa. Pomôže toaletný stolík

15. 05. 2020, SCONTO Nábytok
Ak máte veľkú rodinu alebo žijete s viacerými ľuďmi, môžu byť ranné boje o kúpeľňu naozaj vyčerpávajúce. Čo robiť, aby ste sa nemuseli líčiť v aute a česať si vlasy v kancelárii? Zaobstarajte si toaletný stolík. Každá žena si zaslúži vlastný kozmetický priestor, kde sa môže venovať len sama sebe.

SKVELÉ RIEŠENIE MIMO KÚPEĽNE

Malá kúpeľňa môže byť zdrojom mnohých konfliktov a problémov medzi rodinnými príslušníkmi. Večné boje o zrkadlo či kozmetické potreby a ani chvíľka pokoja. Vďaka toaletnému stolíku získate vlastné miesto na všetky skrášľovacie úkony a ako bonus budete mať viac priestoru v kúpeľniToaletný stolík by mal mať dostatok zásuviek, do ktorých si uložíte všetko potrebné – kozmetiku, vlasové doplnky, parfumy, kulmu...
Toaletný stolík SHADOW

ZRKADLÁ A ĎALŠIE NEVYHNUTNOSTI TOALETNÉHO STOLÍKA

Každý toaletný stolík by mal mať zrkadlo, ktoré pomáha nielen so skrášľovacím procesom, ale zároveň presvetľuje miestnosť. Môžete zvoliť toaletný stolík s výklopným zrkadlom alebo naopak, so zrkadlom fixným. Niektoré toaletné stolíky majú dokonca trojdielne zrkadlo, vďaka ktorému sa môžete vidieť zo všetkých uhlov. Musíte zvážiť aj úložné priestory – nielen na kozmetiku, ale aj na vlasové prípravky, šperky a podobne.
Toaletný stolík MAKE UP
Toaletný stolík SCHMINKI

NA DIZAJNE ZÁLEŽÍ

Pri výbere toaletného stolíka je potrebné zohľadniť predovšetkým priestorové možnosti a jeho účel. Od toho sa odvíja, či vám postačí menší rohový stolík, zlatá stredná cesta alebo či budete potrebovať poriadny kus nábytku ako v kozmetickom salóne. 

Samozrejme, treba vziať do úvahy aj to, že stolík by mal ladiť s ostatným zariadením izby, v ktorej ho plánujete používať. Našťastie existuje veľké množstvo dizajnov, ktoré zodpovedajú rôznym štýlom interiéru, a teda stolíky môžu byť nielen praktickým, ale aj pekným dekoračným kúskom vašej izby. Môžete si zvoliť jednoduchšie, nenápadné stolíky v minimalistickom či škandinávskom štýle, ale aj výraznejšie solitéry s historickým alebo romantickým nádychom. Myslite na to, že toto bude miesto len pre vás, a preto by ste sa tam mali cítiť príjemne.

Toaletný stolík s lavicou LIPSTICK
Toaletný stolík KOLDING
Viac žien v byte a len jedna kúpeľňa. Pomôže toaletný stolík
Viac žien v byte a len jedna kúpeľňa. Pomôže toaletný stolík
Tip na záver

Nezabudnite si k stolíku vybrať aj vhodnú stoličku či lavicu, ak si ju nebudete kupovať priamo so stolíkom. Najdôležitejším parametrom je výška, ktorá by mala korešpondovať s výškou zrkadla.

 

Čítajte tiež

Ukázať ďalšie články

Aká je tá naj a aké vybavenie do detskej postieľky je vhodné?

Snívate o tom, že postieľka vášho bábätka bude mäkká, s množstvom hračiek a baldachýnom? Je to síce pekná predstava, ale v tomto prípade platí, že menej je viac. Mal…

Konferenčný stolík: čo zohľadniť pri výbere?

Aká by to bola obývačka bez konferenčného stolíka? Výber toho správneho však môže byť poriadna fuška. Stolík by mal štýlovo zapadnúť do interiéru, plniť svoju funkci…