Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Konferenčné stolíky

Konferenčné stolíky

Konferenčné stolíky sú nevyhnutným spoločníkom príjemných chvíľ strávených s hosťami, obľúbeným filmom a/alebo pohárom dobrého vína. 
  Čítať ďalej

OBÝVACIE PROGRAMY

Obdobie celistvých, nepraktických obývacích stien je našťastie už za nami. Moderné obývacie izby vsádzajú dôraz na jednoduchosť a flexibilitu, vďaka čomu si môže každý zákazník usporiadať jednotlivé elementy podľa svojho uváženia. U nás môžete vyberať zo širokej palety štýlov, vzorov a materiálov.
Všetky programy
Zobraziť 424 produktov podle Máme pro vás 424 produktov
1 3 ... 12
Snáď žiadny kus nábytku nemá toľko tvarov a foriem ako konferenčný stolík. 
Ponúkame masívne a sklenené konferenčné stolíky aj obrovské množstvo stolíkov z laminovaných dosiek. Veľká časť výrobkov kombinuje dva aj viac materiálov vrátane kovu a plastu. To platí tiež o dekoroch a farbách povrchovej úpravy.
Rovnaká rozmanitosť panuje aj pri tvaroch. Môžete si zvoliť okrúhly, oválny, štvorcový a obdĺžnikový konferenčný stolík. K dispozícii sú stolíky malé aj väčšie, nízke aj vyššie. Veľkosť aj tvar môžete zmeniť, ak zvolíte rozkladací alebo výškovo nastaviteľný konferenčný stolík.
Dôležitým parametrom voľby býva existencia úložného alebo odkladacieho priestoru. Variantov je opäť mnoho. Stolík môže mať pod stolnou doskou policu či zásuvku, niekedy oboje. Rad stolíkov prichádza s integráciou rôznych boxov, skriniek a ďalších dômyselne navrhnutých skrýš na ovládače, karty a mnoho iných vecí, ktoré majú byť po ruke, nie na očiach.
Výber konferenčných stolíkov je u nás skutočne veľký. Určite nájdete výrobok vhodný aj do vášho bytu.