Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Konferenčné stolíky

Konferenčné stolíky

Konferenčné stolíky sú nevyhnutným spoločníkom príjemných chvíľ strávených s hosťami, obľúbeným filmom a/alebo pohárom dobrého vína. 
  Čítať ďalej

OBÝVACIE PROGRAMY

Obdobie celistvých, nepraktických obývacích stien je našťastie už za nami. Moderné obývacie izby vsádzajú dôraz na jednoduchosť a flexibilitu, vďaka čomu si môže každý zákazník usporiadať jednotlivé elementy podľa svojho uváženia. U nás môžete vyberať zo širokej palety štýlov, vzorov a materiálov.
Všetky programy
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 496 produktov podľa Máme pre vás 496 produktov
Snáď žiadny kus nábytku nemá toľko tvarov a foriem ako konferenčný stolík. 
Ponúkame masívne a sklenené konferenčné stolíky aj obrovské množstvo stolíkov z laminovaných dosiek. Veľká časť výrobkov kombinuje dva aj viac materiálov vrátane kovu a plastu. To platí tiež o dekoroch a farbách povrchovej úpravy.
Rovnaká rozmanitosť panuje aj pri tvaroch. Môžete si zvoliť okrúhly, oválny, štvorcový a obdĺžnikový konferenčný stolík. K dispozícii sú stolíky malé aj väčšie, nízke aj vyššie. Veľkosť aj tvar môžete zmeniť, ak zvolíte rozkladací alebo výškovo nastaviteľný konferenčný stolík.
Dôležitým parametrom voľby býva existencia úložného alebo odkladacieho priestoru. Variantov je opäť mnoho. Stolík môže mať pod stolnou doskou policu či zásuvku, niekedy oboje. Rad stolíkov prichádza s integráciou rôznych boxov, skriniek a ďalších dômyselne navrhnutých skrýš na ovládače, karty a mnoho iných vecí, ktoré majú byť po ruke, nie na očiach.
Výber konferenčných stolíkov je u nás skutočne veľký. Určite nájdete výrobok vhodný aj do vášho bytu.
 

Inspirujte se

Typy postelí: z akých máte na výber?

Dobrá pohodlná posteľ je na nezaplatenie. Každý deň v nej strávime aspoň šesť až osem hodín, čo nie je zanedbateľný čas. Kvalitný spánok totiž človeku dáva energiu do nového dňa, schopnosť sústrediť sa a zvládať každodenný nápor stresu. Posteľ musí zodpovedať používateľ…

Nástenné a stojanové vešiaky – šikovní pomocníci do každého bytu

Dnes sa zameriame na užitočných, ale často opomínaných pomocníkov v domácnosti – na nástenné a stojanové vešiaky. Vítané sú na viacerých miestach v domácnosti, nielen v predsieni. Hoci si ich nikto nekupuje na ozdobu, môžu byť aj skvelým dekoratívnym prvkom, ktorý zdôra…

Zútulnite terasu stromami, ktorým sa darí aj v kvetináčoch

Hádam niet človeka, ktorý by si v teplých mesiacoch s radosťou neposedel na terase. V súčasnosti sa tomuto priestoru venuje veľa pozornosti. Stáva sa akousi obývačkou na čerstvom vzduchu, pričom dôraz sa kladie nielen na pohodlné zariadenie, ale aj na doplnky, ktoré dot…

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Medená
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm