Domov / Nábytok / Postele / Výklopné postele

Výklopné postele

Moderné sklopné postele sú jedinečným spôsobom, ako ráno šikovne skryť posteľ. Lôžko schováte do plochej skrine jediným pohybom. 
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Štítky
Cena
Farba
Béžová
Biela
Prírodná
Sivá
Dekor
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Dĺžka
cm
cm
Úložný priestor
Výklopné postele sú ako stvorené do malých bytov a prenajatých izieb. Sklopením lôžka získate späť veľa miesta a spálňu rýchlo premeníte na obývačku alebo pracovňu. Rovnako jednoduché je večerné rozostieľanie. 
Ani priestranný byt nemusíte blokovať posteľami pre hostí. Vyklápacia posteľ skrytá v plochej skrini rieši potrebu občasného spania veľmi elegantne. 
Takto môžete skryť jednoduchú posteľ aj dvojposteľ. Rôzne modely postelí možno sklápať po kratšej alebo dlhšej strane. Vnútorný priestor niektorých skríň je vybavený úzkymi osvetlenými policami, takže posteľ po rozložení rozhodne nevyzerá ako nejaké provizórium, a nie je nutné ju preto zatvárať.
Skontrolujte pri jednotlivých typoch, či posteľ predávame vrátane roštov a popruhov, ktoré pri sklápaní fixujú posteľnú bielizeň, takže ju ani nemusíte zastieľať.
 
 

Inspirujte se

Očami dizajnéra: Nadčasová bielo-sivá kuchyňa

Kombinácia bielej a sivej patrí medzi najobľúbenejšie v interiéri. A nie div. Tieto farby sa navzájom pekne dopĺňajú, ľahko sa ladia s inými odtieňmi a hravo zapadnú do rôznych štýlov bývania. Bielo-sivá kuchyňa je nadčasová, jednoducho prispôsobiteľná aktuálnym trendom…

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Filtry

Béžová
Biela
Prírodná
Sivá
cm
cm
cm
cm
cm
cm