Lamelové rošty

Vďaka svojej pružnosti je posteľový lamelový rošt perfektnou základňou pre matrac. Čítať ďalej
Zobraziť 154 produktů podle Máme pro vás 154 produktů
Každá lamela v rošte sa prehne úmerne zaťaženiu tou či onou časťou vášho tela, čím poskytne ideálnu oporu od šije a ramien po stehná a päty. Vyšší počet lamiel umožňuje jemnejšiu reakciu roštu.
V oblasti bedier a zadku bývajú lamely zosilnené, pretože nesú najväčší diel vašej hmotnosti. Aj pevným lamelovým roštom môžete nastaviť rôznu tuhosť. Polohovacie lamelové rošty môžete prispôsobiť čo do tuhosti aj tvaru. Podľa potreby si ich môžete dať viac pod hlavu alebo zdvihnúť nohy. To je obzvlášť užitočné, ak čelíte zdravotným problémom. Motorové polohovacie rošty sa do požadovanej podoby tvarujú bez najmenšej námahy. 
Lamelové rošty sa vyrábajú z pružného a odolného vrstveného dreva a sú k dispozícii na jednoduché postele aj dvojlôžka. Ak hľadáte rošt so zvýšenou nosnosťou, ponúkneme vám ho tiež.
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.