Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / TV stolíky a komody

TV stolíky a komody

TV stolíky a komody patria k najsledovanejším kusom nábytku. Oči na ne padnú zakaždým, keď kvalita programu klesne pod únosnú hranicu. Postavili sme vás pred skutočne bohatý výber. 
  Čítať ďalej
Zobraziť 279 produktů podle Máme pro vás 279 produktů
1 3 ... 8
Keď povieme, že TV stolík si u nás vyberie každý, nejedná sa o prázdnu frázu. Rozsah štýlov je skutočne veľmi široký. 
Začína s kompaktnými uzatvorenými skrinkami a končí pri ľahučkých policiach, na ktorých televízor doslova levituje. Máme TV skrinky s nôžkami aj soklami, s dvierkami aj zásuvkami, v pestrom mixe materiálov a farieb od bielych lamín a veľmi lesklých lakov cez celú škálu dekorov až k masívnym drevinám, kovu a sklu. 
Väčšina TV komôd a skriniek je nízka, aby ste svoj seriál mali pekne v rovine očí. Máme ale aj niekoľko typov komôd kombinujúcich nízku TV skrinku s vysokým bočným regálom, napr. na celoživotnú zbierku LP nosičov alebo cédéčiek.
Hĺbka TV stolíkov je prispôsobená rozmerom plochých televízorov. Do izieb, v ktorých nemusíte šetriť miestom, sa výborne hodia komody s hĺbkou až okolo 60 cm. Majú veľa úložného priestoru. Šírka komôd sa pohybuje mezi 1 a 2 metrami, máme aj kusy užšie či širšie než tento interval. 
Naše TV skrinky a komody dobre vedia, na čo sú určené. Preto počítajú s uložením a prepojením rôznych audiovizuálnych prístrojov.