Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / TV stolíky a komody

TV stolíky a komody

TV stolíky a komody patria k najsledovanejším kusom nábytku. Oči na ne padnú zakaždým, keď kvalita programu klesne pod únosnú hranicu. Postavili sme vás pred skutočne bohatý výber. 
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Modrá
Prírodná
Sivá
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Počet dverí/dvierok
Počet zásuviek
Zobraziť 311 produktov podľa Máme pre vás 311 produktov
Keď povieme, že TV stolík si u nás vyberie každý, nejedná sa o prázdnu frázu. Rozsah štýlov je skutočne veľmi široký. 
Začína s kompaktnými uzatvorenými skrinkami a končí pri ľahučkých policiach, na ktorých televízor doslova levituje. Máme TV skrinky s nôžkami aj soklami, s dvierkami aj zásuvkami, v pestrom mixe materiálov a farieb od bielych lamín a veľmi lesklých lakov cez celú škálu dekorov až k masívnym drevinám, kovu a sklu. 
Väčšina TV komôd a skriniek je nízka, aby ste svoj seriál mali pekne v rovine očí. Máme ale aj niekoľko typov komôd kombinujúcich nízku TV skrinku s vysokým bočným regálom, napr. na celoživotnú zbierku LP nosičov alebo cédéčiek.
Hĺbka TV stolíkov je prispôsobená rozmerom plochých televízorov. Do izieb, v ktorých nemusíte šetriť miestom, sa výborne hodia komody s hĺbkou až okolo 60 cm. Majú veľa úložného priestoru. Šírka komôd sa pohybuje mezi 1 a 2 metrami, máme aj kusy užšie či širšie než tento interval. 
Naše TV skrinky a komody dobre vedia, na čo sú určené. Preto počítajú s uložením a prepojením rôznych audiovizuálnych prístrojov.
 

Inspirujte se

Tohtoročné terasové trendy nie sú len o nábytku a vonkajšom sedení

Vždy, keď sa blíži letná sezóna, začne sa riešiť údržba nábytku na terase, príp. nákup nového. Čo keby ste sa tento rok pozreli na celkový vzhľad vašej terasy? Tohtoročné trendy hovoria, že terasy budú predovšetkým o spojení s prírodou, o prepájaní interiéru s exteriéro…

Typy postelí: z akých máte na výber?

Dobrá pohodlná posteľ je na nezaplatenie. Každý deň v nej strávime aspoň šesť až osem hodín, čo nie je zanedbateľný čas. Kvalitný spánok totiž človeku dáva energiu do nového dňa, schopnosť sústrediť sa a zvládať každodenný nápor stresu. Posteľ musí zodpovedať používateľ…

Nástenné a stojanové vešiaky – šikovní pomocníci do každého bytu

Dnes sa zameriame na užitočných, ale často opomínaných pomocníkov v domácnosti – na nástenné a stojanové vešiaky. Vítané sú na viacerých miestach v domácnosti, nielen v predsieni. Hoci si ich nikto nekupuje na ozdobu, môžu byť aj skvelým dekoratívnym prvkom, ktorý zdôra…

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Modrá
Prírodná
Sivá
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm