Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Barové stoly

Barové stoly

Barové stolíky zvyšujú počet možností, kde si doma môžete prečítať správy alebo dať spoločný drink s návštevou. Ponúkame aj barové komody s praktickým úložným priestorom.
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Štítky
Cena
Farba
Antracitová
Biela
Čierna
Hnedá
Prírodná
Sivá
Viacfarebná
Zlatá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Zobraziť 20 produktov podľa Máme pre vás 20 produktov
Barový stolík je magickým bodom pre domáceho pána aj príchodzie a lúčiace sa návštevy. Pokiaľ by sa vám pri bare nechcelo len stáť, môžete sa pozrieť po barových stoličkách.
Naše barové stolíky nie sú navrhnuté ako integrálna súčasť kuchýň, aj keď niektoré modely možno spojiť s kuchynskou linkou. Sú určené k samostatnej existencii pri stene aj vo voľnom priestore. Pre tých, ktorí sa nedokážu rozhodnúť, máme mobilné barové stolíky na kolieskach. 
Klasickým tvarom barového stolíka je obdĺžnik alebo štvorec, v ponuke ale nájdete aj okrúhle solitérne stolíky tak akurát na odloženie pohárov vašich hostí. 
Dizajnéri používajú masívne drevo aj drevené materiály v kombinácii s kovovými prvkami. K dostaniu sú aj biele barové stolíky zlučiteľné s akýmkoľvek štýlom miestnosti.
 

Inspirujte se

Typy postelí: z akých máte na výber?

Dobrá pohodlná posteľ je na nezaplatenie. Každý deň v nej strávime aspoň šesť až osem hodín, čo nie je zanedbateľný čas. Kvalitný spánok totiž človeku dáva energiu do nového dňa, schopnosť sústrediť sa a zvládať každodenný nápor stresu. Posteľ musí zodpovedať používateľ…

Nástenné a stojanové vešiaky – šikovní pomocníci do každého bytu

Dnes sa zameriame na užitočných, ale často opomínaných pomocníkov v domácnosti – na nástenné a stojanové vešiaky. Vítané sú na viacerých miestach v domácnosti, nielen v predsieni. Hoci si ich nikto nekupuje na ozdobu, môžu byť aj skvelým dekoratívnym prvkom, ktorý zdôra…

Zútulnite terasu stromami, ktorým sa darí aj v kvetináčoch

Hádam niet človeka, ktorý by si v teplých mesiacoch s radosťou neposedel na terase. V súčasnosti sa tomuto priestoru venuje veľa pozornosti. Stáva sa akousi obývačkou na čerstvom vzduchu, pričom dôraz sa kladie nielen na pohodlné zariadenie, ale aj na doplnky, ktoré dot…

Filtry

Antracitová
Biela
Čierna
Hnedá
Prírodná
Sivá
Viacfarebná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm