Domov / Nábytok / Skrine a komody / Detské skrine

Detské skrine

Detské šatníkové skrine sa účelom ani spracovaním nelíšia od skríň pre dospelých. Veľa z nich je ale súčasťou detských nábytkových programov.
  Čítať ďalej

DETSKÉ PROGRAMY

Hravé farby, úložný priestor na hračky a inšpiratívna študovňa. Že takáto kombinácia neexistuje? Prejdite si našu ponuku detských programov a zostavte si tú pravú izbu pre vašich najmilších.
Všetky programy
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Biela
Čierna
Modrá
Prírodná
Ružová
Sivá
Viacfarebná
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Tvar šatníkovej skrine
Zobraziť 44 produktov podľa Máme pre vás 44 produktov

Ako vybrať detskú skriňu

Ak chcete detskú izbičku len doplniť skriňou, máte na výber množstvo väčších aj menších modelov. Šírky skríň začínajú na 50 cm a hĺbky na 40 cm, sú teda v zhode ako s malou izbou, tak s neveľkými potrebami detského užívateľa. 
V ponuke sú tiež rohové skrine, ktoré vám umožnia využiť každý kút izbičky. Modely kombinujú šatníkovú a policovú časť. Závesnú tyč na ramienka môžete namontovať nižšie, nech na ňu váš potomok dosiahne. 
Detské skrine sú vyrobené z praktických a trvanlivých drevotrieskových materiálov v mnohých tradičných aj netradičných dekoroch. 
Ak hľadáte detskú skriňu ako súčasť dizajnovo jednotnej izby, odporúčame vám preskúmať už spomenuté detské nábytkové programy. Vedľa skríň v nich objavíte komody, regály, písacie stoly a postele, ktoré detskú izbu vybavia všetkým potrebným, a romantickým čarom navyše. 
 

Inspirujte se

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Konferenčný stolík: čo zohľadniť pri výbere?

Aká by to bola obývačka bez konferenčného stolíka? Výber toho správneho však môže byť poriadna fuška. Stolík by mal štýlovo zapadnúť do interiéru, plniť svoju funkciu a zároveň zodpovedať špecifikám domácnosti a jej členov. Čo by ste mali zohľadniť pri jeho výbere?

Filtry

Antracitová
Biela
Čierna
Modrá
Prírodná
Ružová
Sivá
Viacfarebná
cm
cm
cm
cm
cm
cm