Domov / Nábytok / Skrine a komody / Detské skrine

Detské skrine

Detské šatníkové skrine sa účelom ani spracovaním nelíšia od skríň pre dospelých. Veľa z nich je ale súčasťou detských nábytkových programov.
  Čítať ďalej

DETSKÉ PROGRAMY

Hravé farby, úložný priestor na hračky a inšpiratívna študovňa. Že takáto kombinácia neexistuje? Prejdite si našu ponuku detských programov a zostavte si tú pravú izbu pre vašich najmilších.
Všetky programy
Dostupnosť
Vyberte predajne Vyberte predajne
Cena
Zobraziť 47 produktov podle Máme pro vás 47 produktov
1

Ako vybrať detskú skriňu

Ak chcete detskú izbičku len doplniť skriňou, máte na výber množstvo väčších aj menších modelov. Šírky skríň začínajú na 50 cm a hĺbky na 40 cm, sú teda v zhode ako s malou izbou, tak s neveľkými potrebami detského užívateľa. 
V ponuke sú tiež rohové skrine, ktoré vám umožnia využiť každý kút izbičky. Modely kombinujú šatníkovú a policovú časť. Závesnú tyč na ramienka môžete namontovať nižšie, nech na ňu váš potomok dosiahne. 
Detské skrine sú vyrobené z praktických a trvanlivých drevotrieskových materiálov v mnohých tradičných aj netradičných dekoroch. 
Ak hľadáte detskú skriňu ako súčasť dizajnovo jednotnej izby, odporúčame vám preskúmať už spomenuté detské nábytkové programy. Vedľa skríň v nich objavíte komody, regály, písacie stoly a postele, ktoré detskú izbu vybavia všetkým potrebným, a romantickým čarom navyše. 
 

Filtry