Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Jedálenské stoly

Kuchynské a jedálenské stoly

Kde môžeme byť svojim blízkym bližšie, než pri stole nad dobrým jedlom? Jedálenský stôl je stredobodom domova, či už stojí v malej kuchyni, priestrannej jedálni, alebo plní viac funkcií trebárs v obývacej izbe.
  Čítať ďalej

JEDÁLENSKÉ PROGRAMY

Maximálny komfort pri dobrom jedle, ktoré zdieľame s celou rodinou. Presne takú atmosféru by mala každá jedáleň poskytovať. Preto sme pre vás pripravili programy, ktoré nielen že plnia svoj účel, ale dotvárajú aj útulnú atmosféru vašej domácnosti, vďaka čomu sa budete pri každom jedle cítiť ako v príjemnej reštaurácii.
Všetky programy
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Medená
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Funkcia rozkladania
Zobraziť 409 produktů podle Máme pro vás 409 produktů
Rozmery jedálenského stola diktujú počet stravníkov a priestor, ktorý sme mu v byte schopní vyčleniť. Najviac ho vyžadujú jedálenské stoly okrúhle či oválne, úspornejšie sú stoly obdĺžnikové alebo štvorcové, ktoré je možné aspoň jednou stranou prisunúť ku stene, prípadne zasa odsunúť, ak zazvoní početnejšia návšteva. Máme aj stoly atypických tvarov. 
Maximum flexibility ponúkajú rozkladacie jedálenské stoly, nabúdajúce rozmerov podľa momentálnych potrieb.
Stoly môžu stáť na klasických štyroch nohách, alebo na jednej nohe (podstavci) umiestnenej pod stredom stolovej dosky.
Hoci je jedálenský stôl kľúčovým kusom nábytku, neuškodí mu, keď bude ladiť s okolným interiérom. V ponuke máme jedálenské stoly moderného aj klasického štýlu, luxusné jedálenské stoly pre náročných zákazníkov aj lacné jedálenské stoly pre vás, ktorí máte priority inde.
Môžete zvoliť masívne stoly alebo stoly z moderných materiálov v pestrej škále farieb a dekorov. Veľmi žiadané sú sklenené jedálenské stoly v kombinácii s kovovými a drevenými nohami alebo originálnymi podstavcami. 
K jedálenským stolom sa patrí vybrať aj zodpovedajúce stoličky. Dokonalú štýlovú jednotu ponúkajú kuchynské jedálenské zostavy, zahŕňajúce stoličky, lavice, komody a ďalší užitočný nábytok.
 
 
 

Inspirujte se

Vankúše na spanie: patria do postele alebo nie?

Vankúše na spanie máte v posteli preto, aby sa starali o správnu polohu chrbta, aby podporovali zdravé zakrivenie krku a aby vás ráno neobťažovala bolesť svalov šije. Vedeli ste však, že pre ľudí spiacich na bruchu môže byť lepší spánok bez vankúša? Kedy sa odporúča spa…

Očami dizajnéra: Nadčasová bielo-sivá kuchyňa

Kombinácia bielej a sivej patrí medzi najobľúbenejšie v interiéri. A nie div. Tieto farby sa navzájom pekne dopĺňajú, ľahko sa ladia s inými odtieňmi a hravo zapadnú do rôznych štýlov bývania. Bielo-sivá kuchyňa je nadčasová, jednoducho prispôsobiteľná aktuálnym trendom…

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Medená
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm