Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Jedálenské stoly

Kuchynské a jedálenské stoly

Kde môžeme byť svojim blízkym bližšie, než pri stole nad dobrým jedlom? Jedálenský stôl je stredobodom domova, či už stojí v malej kuchyni, priestrannej jedálni, alebo plní viac funkcií trebárs v obývacej izbe.
  Čítať ďalej

JEDÁLENSKÉ PROGRAMY

Maximálny komfort pri dobrom jedle, ktoré zdieľame s celou rodinou. Presne takú atmosféru by mala každá jedáleň poskytovať. Preto sme pre vás pripravili programy, ktoré nielen že plnia svoj účel, ale dotvárajú aj útulnú atmosféru vašej domácnosti, vďaka čomu sa budete pri každom jedle cítiť ako v príjemnej reštaurácii.
Všetky programy
Zobraziť 246 produktov podle Máme pro vás 246 produktov
1 3 ... 7
Rozmery jedálenského stola diktujú počet stravníkov a priestor, ktorý sme mu v byte schopní vyčleniť. Najviac ho vyžadujú jedálenské stoly okrúhle či oválne, úspornejšie sú stoly obdĺžnikové alebo štvorcové, ktoré je možné aspoň jednou stranou prisunúť ku stene, prípadne zasa odsunúť, ak zazvoní početnejšia návšteva. Máme aj stoly atypických tvarov. 
Maximum flexibility ponúkajú rozkladacie jedálenské stoly, nabúdajúce rozmerov podľa momentálnych potrieb.
Stoly môžu stáť na klasických štyroch nohách, alebo na jednej nohe (podstavci) umiestnenej pod stredom stolovej dosky.
Hoci je jedálenský stôl kľúčovým kusom nábytku, neuškodí mu, keď bude ladiť s okolným interiérom. V ponuke máme jedálenské stoly moderného aj klasického štýlu, luxusné jedálenské stoly pre náročných zákazníkov aj lacné jedálenské stoly pre vás, ktorí máte priority inde.
Môžete zvoliť masívne stoly alebo stoly z moderných materiálov v pestrej škále farieb a dekorov. Veľmi žiadané sú sklenené jedálenské stoly v kombinácii s kovovými a drevenými nohami alebo originálnymi podstavcami. 
K jedálenským stolom sa patrí vybrať aj zodpovedajúce stoličky. Dokonalú štýlovú jednotu ponúkajú kuchynské jedálenské zostavy, zahŕňajúce stoličky, lavice, komody a ďalší užitočný nábytok.