Domov / Nábytok / Skrine a komody / Skrinky na topánky

Skrinky a regály na topánky

Keď už majú vaše topánky plné zuby chodenia, chcú si trochu oddýchnuť. Ponúknite im dôstojný domov v elegantnej skrinke na topánky.
  Čítať ďalej
Zobraziť 230 produktov podľa Máme pre vás 230 produktov
Naše malé skrinky na topánky pojmú len niekoľko párov topánok, zato sa zmestia aj do najmenšej predsiene. Na opačnom konci škály stoja skrine na topánky vhodné do veľkých predsiení a šatní.
Botníky na topánky sú konštruované ako dverové, výklopné či otvorené police, komody a skrine. Niektoré spájajú funkciu skrinky na topánky s lavicou, pokiaľ si k prezúvaniu radi sadnete. Pohodlie pri posedení na lavici na topánky zvýši čalúnený sedák.
Skrinky na topánky sú vyrobené z laminovaných drevených materiálov, masívneho dreva alebo kovu. Všetky menované materiály dobre odolávajú nečistotám, vlhkosti aj času. Máte teda istotu, že vám ani so špinavými topánkami hneď tak neodídu.
 

Inspirujte se

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Konferenčný stolík: čo zohľadniť pri výbere?

Aká by to bola obývačka bez konferenčného stolíka? Výber toho správneho však môže byť poriadna fuška. Stolík by mal štýlovo zapadnúť do interiéru, plniť svoju funkciu a zároveň zodpovedať špecifikám domácnosti a jej členov. Čo by ste mali zohľadniť pri jeho výbere?