Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Nočné stolíky

Nočné stolíky

Obrovský výber nočných stolíkov vyhovie každému štýlu spálne. Ponúkajú otvorené odkladacie plochy aj bezpečný priestor na všetko, čo má byť aj v noci po ruke. 
  Čítať ďalej
Zobraziť 132 produktů podle Máme pro vás 132 produktů
V ponuke nájdete dizajnové nočné stolíky z masívu (borovica, buk, čerešňa alebo palisander) aj stolíky z drevovláknitých dosiek v mnohých ďalších dekoroch (orech, dub či biely lesk). Väčšina nočných stolíkov kombinuje viac farieb, dekorov aj materiálov. Napríklad podnože, rámy, rošty či rúčky sú často kovové. 
Niektoré typy stolíkov majú len otvorené odkladacie plochy, takže pôsobia ľahko a vzdušne. Väčšina je ale vybavená zásuvkami na diskrétne ukladanie vecí a ochranu pred prachom. 
Dizajnová paleta zahŕňa jednoduchý minimalistický štýl, vintage, retro, industriál alebo trebárs provensálsku klasiku. Záleží len na vás, či ducha vašej spálne vystihnete, alebo popriete. Aj nočný stolík sa môže stať pôsobivým artefaktom.
 

Inspirujte se

Očami dizajnéra: Nadčasová bielo-sivá kuchyňa

Kombinácia bielej a sivej patrí medzi najobľúbenejšie v interiéri. A nie div. Tieto farby sa navzájom pekne dopĺňajú, ľahko sa ladia s inými odtieňmi a hravo zapadnú do rôznych štýlov bývania. Bielo-sivá kuchyňa je nadčasová, jednoducho prispôsobiteľná aktuálnym trendom…

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Hnedá
Prírodná
Ružová
Sivá
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm