Domov / Miestnosti / Kúpeľňa

Nábytok do kúpeľne

Kúpeľňa je miesto na očistu, ale tiež na relax tela i duše, preto si ju zariaďujeme tak, aby sme sa v nej cítili čo najpríjemnejšie a uvoľnene. Hoci ide často o jednu z najmenších miestností v dome, aj tu sa odzrkadľuje vkus majiteľa. Čítať ďalej

Kúpeľňové programy

Kúpeľňa je miestom, kde začíname každý deň. Niet preto divu, že v rozospatej nálade vsádzame predovšetkým na praktickosť. Naše kúpeľňové programy ponúkajú jednoduché riešenia v atraktívnom prevedení, vďaka ktorým ráno nájdete zubnú kefku hneď na prvý pokus.
Všetky programy
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Fialová
Hnedá
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
Zobraziť 672 produktů podle Máme pro vás 672 produktů

Ako správne vybaviť kúpeľňu

Kľúčom ku krásnej a organizovanej kúpeľni je samozrejme jej vybavenie. Priestor na uteráky a všemožné produkty k starostlivosti o telo poskytnú kúpeľňové skrinky. Špinavé oblečenie uschovajú koše na bielizeň. A nezabúdajme na jednu z najdôležitejších súčastí kúpeľne - umývadlo so zrkadlom.

  • Hľadajte praktické kúsky kúpeľňového nábytku, ktoré zároveň esteticky zapadnú do štýlu vašej kúpeľne.
  • Vždy berte do úvahy veľkosť kúpeľne a zariaďujte ju tak, aby nepôsobila príliš preplnene.
  • Zlaďte umývadlo s vaňou alebo sprchovým kútom, prípadne aj s toaletou, ak je súčasťou kúpeľne.
  • Vyberte práčku, ktorá sa zmestí do vašej kúpeľne. Ak je kúpeľňa skôr menšia, zvážte možnosť umiestniť práčku do inej miestnosti, napríklad do kuchyne ako súčasť kuchynskej linky, do kotolne alebo inej úžitkovej miestnosti.
  • Kúzlo je vždy v detailoch. Tie správne doplnky môžu ľahko premeniť dojem celého interiéru kúpeľne.
  • Preč s nevkusnými etiketami. Aby kúpeľňa pôsobila jednotnejším a vizuálne čistejším dojmom, uložte fľaštičky od kozmetických produktov do skriniek a iných úložných priestorov.

Úložné priestory v kúpeľni

Ako vyriešiť úložný priestor v kúpeľni býva často trochu oriešok. Chceme ho mať dostatok, ale zároveň zabrániť tomu, aby kúpeľňa vyzerala preplnene. Je preto dôležité zvoliť ten správny typ skriniek a vhodne ich skombinovať a rozmiestniť. Skrinky do kúpeľne nielen vytvárajú priestor na ukladanie vecí, ale zároveň môžu kúpeľňu esteticky pozdvihnúť a ovplyvniť celkový dojem z jej priestoru.

Do menších kúpeľní sa hodia vysoké skrinky, závesné skrinky a najmä potom skrinky so zrkadlami, ktoré vám vďaka kombinácii zrkadla a úložného priestoru zároveň ušetria kus drahocenného miesta.

Do väčšej kúpeľne možno umiestniť kúpeľňové skrinky pod umývadlo, nízke kúpeľňové skrinky a komody do kúpeľne, ktorých vrchná doska poskytuje priestor na rôzne kúpeľňové dekorácie, prípadne aj izbové rastliny.

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Fialová
Hnedá
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá