Domov / Miestnosti / Kúpeľňa

Nábytok do kúpeľne

Kúpeľňové programy

Kúpeľňa je miestom, kde začíname každý deň. Niet preto divu, že v rozospatej nálade vsádzame predovšetkým na praktickosť. Naše kúpeľňové programy ponúkajú jednoduché riešenia v atraktívnom prevedení, vďaka ktorým ráno nájdete zubnú kefku hneď na prvý pokus.
Zobraziť všetky
1 3 ... 8

Ako správne vybaviť kúpeľňu

Kľúčom ku krásnej a organizovanej kúpeľni je samozrejme jej vybavenie. Priestor na uteráky a všemožné produkty k starostlivosti o telo poskytnú kúpeľňové skrinky. Špinavé oblečenie uschovajú koše na bielizeň. A nezabúdajme na jednu z najdôležitejších súčastí kúpeľne - umývadlo so zrkadlom.

  • Hľadajte praktické kúsky, ktoré zároveň esteticky zapadnú do štýlu vašej kúpeľne.
  • Vždy berte do úvahy veľkosť kúpeľne a zariaďujte ju tak, aby nepôsobila príliš preplnene.
  • Zlaďte umývadlo s vaňou alebo sprchovým kútom, prípadne aj s toaletou, ak je súčasťou kúpeľne.
  • Vyberte práčku, ktorá sa zmestí do vašej kúpeľne. Ak je kúpeľňa skôr menšia, zvážte možnosť umiestniť práčku do inej miestnosti, napríklad do kuchyne ako súčasť kuchynskej linky, do kotolne alebo inej úžitkovej miestnosti.
  • Kúzlo je vždy v detailoch. Tie správne doplnky môžu ľahko premeniť dojem celého interiéru kúpeľne.
  • Preč s nevkusnými etiketami. Aby kúpeľňa pôsobila jednotnejším a vizuálne čistejším dojmom, uložte fľaštičky od kozmetických produktov do skriniek a iných úložných priestorov.

Úložné priestory v kúpeľni

Ako vyriešiť úložný priestor v kúpeľni býva často trochu oriešok. Chceme ho mať dostatok, ale zároveň zabrániť tomu, aby kúpeľňa vyzerala preplnene. Je preto dôležité zvoliť ten správny typ skriniek a vhodne ich skombinovať a rozmiestniť. Skrinky nielen vytvárajú priestor na ukladanie vecí, ale zároveň môžu kúpeľňu esteticky pozdvihnúť a ovplyvniť celkový dojem z jej priestoru.
 
Do menších kúpeľní sa hodia vysoké skrinky, závesné skrinky a najmä potom skrinky so zrkadlami, ktoré vám vďaka kombinácii zrkadla a úložného priestoru zároveň ušetria kus drahocenného miesta.
 
Do väčšej kúpeľne možno umiestniť kúpeľňové skrinky pod umývadlo a nízke kúpeľňové skrinky, ktorých vrchná doska poskytuje priestor na rôzne kúpeľňové dekorácie, prípadne aj izbové rastliny.

Zobraziť viac