Domov / Miestnosti / Kúpeľňa

Nábytok do kúpeľne

Kúpeľňa je miesto na očistu, ale tiež na relax tela i duše, preto si ju zariaďujeme tak, aby sme sa v nej cítili čo najpríjemnejšie a uvoľnene. Hoci ide často o jednu z najmenších miestností v dome, aj tu sa odzrkadľuje vkus majiteľa. Čítať ďalej

Kúpeľňové programy

Kúpeľňa je miestom, kde začíname každý deň. Niet preto divu, že v rozospatej nálade vsádzame predovšetkým na praktickosť. Naše kúpeľňové programy ponúkajú jednoduché riešenia v atraktívnom prevedení, vďaka ktorým ráno nájdete zubnú kefku hneď na prvý pokus.
Všetky programy
Dostupnosť
Vyberte predajne Vyberte predajne
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
Zobraziť 586 produktov podle Máme pro vás 586 produktov
1 3 ... 17

Ako správne vybaviť kúpeľňu

Kľúčom ku krásnej a organizovanej kúpeľni je samozrejme jej vybavenie. Priestor na uteráky a všemožné produkty k starostlivosti o telo poskytnú kúpeľňové skrinky. Špinavé oblečenie uschovajú koše na bielizeň. A nezabúdajme na jednu z najdôležitejších súčastí kúpeľne - umývadlo so zrkadlom.

  • Hľadajte praktické kúsky kúpeľňového nábytku, ktoré zároveň esteticky zapadnú do štýlu vašej kúpeľne.
  • Vždy berte do úvahy veľkosť kúpeľne a zariaďujte ju tak, aby nepôsobila príliš preplnene.
  • Zlaďte umývadlo s vaňou alebo sprchovým kútom, prípadne aj s toaletou, ak je súčasťou kúpeľne.
  • Vyberte práčku, ktorá sa zmestí do vašej kúpeľne. Ak je kúpeľňa skôr menšia, zvážte možnosť umiestniť práčku do inej miestnosti, napríklad do kuchyne ako súčasť kuchynskej linky, do kotolne alebo inej úžitkovej miestnosti.
  • Kúzlo je vždy v detailoch. Tie správne doplnky môžu ľahko premeniť dojem celého interiéru kúpeľne.
  • Preč s nevkusnými etiketami. Aby kúpeľňa pôsobila jednotnejším a vizuálne čistejším dojmom, uložte fľaštičky od kozmetických produktov do skriniek a iných úložných priestorov.

Úložné priestory v kúpeľni

Ako vyriešiť úložný priestor v kúpeľni býva často trochu oriešok. Chceme ho mať dostatok, ale zároveň zabrániť tomu, aby kúpeľňa vyzerala preplnene. Je preto dôležité zvoliť ten správny typ skriniek a vhodne ich skombinovať a rozmiestniť. Skrinky do kúpeľne nielen vytvárajú priestor na ukladanie vecí, ale zároveň môžu kúpeľňu esteticky pozdvihnúť a ovplyvniť celkový dojem z jej priestoru.

Do menších kúpeľní sa hodia vysoké skrinky, závesné skrinky a najmä potom skrinky so zrkadlami, ktoré vám vďaka kombinácii zrkadla a úložného priestoru zároveň ušetria kus drahocenného miesta.

Do väčšej kúpeľne možno umiestniť kúpeľňové skrinky pod umývadlo, nízke kúpeľňové skrinky a komody do kúpeľne, ktorých vrchná doska poskytuje priestor na rôzne kúpeľňové dekorácie, prípadne aj izbové rastliny.

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá