Domov / Nábytok / Postele / Výsuvné postele

Výsuvné postele

Kam uložiť nenáročných hostí? Do výsuvnej postele, o ktorej inak ani neviete.
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Farba
Biela
Prírodná
Sivá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Dĺžka
cm
cm
Úložný priestor
Dodatočná špecifikácia
Zobraziť 17 produktov podľa Máme pre vás 17 produktov
Posteľ s výsuvným lôžkom rieši problém príležitostného spania jednoducho. Prístelka je zasunutá pod vlastnú, plnohodnotnú posteľ, odkiaľ ju stačí len vytiahnuť. Pri niektorých modeloch tak získate regulérne dvojlôžko, u iných dve lôžka v rôznych úrovniach.
Čo je dôležité, integráciou prístelky posteľ nepríde o cenný úložný priestor. Zásuvky na posteľnú bielizeň nájdete buď medzi lôžkami, alebo v priestoroch pod roštami. 
Zásuvné lôžko síce môže byť trochu provizórne, na rozdiel od výklopných postelí však nezaberá žiadny priestor navyše. Kompletne sa schová pod štandardnú posteľ. Skladanie a rozkladanie nevyžaduje zvláštnu námahu a zvládne to aj dieťa, keď chce svoju posteľ premeniť na lietadlovú loď alebo ropnú plošinu.
Pozrite sa pri jednotlivých produktoch, či sa dodávajú s roštom alebo bez roštu.
 
 

Inspirujte se

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Konferenčný stolík: čo zohľadniť pri výbere?

Aká by to bola obývačka bez konferenčného stolíka? Výber toho správneho však môže byť poriadna fuška. Stolík by mal štýlovo zapadnúť do interiéru, plniť svoju funkciu a zároveň zodpovedať špecifikám domácnosti a jej členov. Čo by ste mali zohľadniť pri jeho výbere?

Filtry

Biela
Prírodná
Sivá
cm
cm
cm
cm
cm
cm