Domov / Nábytok / Skrine a komody / Kúpeľňové skrinky

Kúpeľňové skrinky závesné

Kúpeľňa bez praktických závesných skriniek neprichádza do úvahy. Čítať ďalej

KÚPEĽŇOVÉ PROGRAMY

Kúpeľňa je miestom, kde začíname každý deň. Niet preto divu, že v rozospatej nálade vsádzame predovšetkým na praktickosť. Naše kúpeľňové programy ponúkajú jednoduché riešenia v atraktívnom prevedení, vďaka ktorým ráno nájdete zubnú kefku hneď na prvý pokus.
Všetky programy
Typy kúpeľňových skriniek:
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 24 produktů podle Máme pro vás 24 produktů
Tradičným zástupcom závesných skriniek do kúpeľneskrinky so zrkadlom, ktorým venujeme samostatnú stránku. 
Závesné skrinky majú na viac ako ukladať zubné kefky a vracať vám váš ranný výraz. Pri svojej malej hĺbke sú prehľadným úložiskom kozmetiky, liekov a mnohých ďalších drobností, o ktoré v domácnosti nikdy nie je núdza.
Výbornou vlastnosťou závesnej skrinky je samozrejmý fakt, že šetrí podlahovú plochu. Preto môže v pokoji visieť nad nízkymi kúpeľňovými skrinkami, práčkou alebo záchodovou misou. Dokonale využije priestor aj ten najmenšej kúpeľne.
Tradičnou farbou kúpeľňového nábytku je biela. Môžete ale ísť aj do sivej fólie, masívnej indickej akácie alebo kombinácie bieleho a dekorovaného lamina. V ponuke sú skrinky s presklenými aj plnými dvierkami, rovnako ako kombinácia dvierok a otvorených políc.
Nezabudnite, že cenný priestor na využitie nájdete aj pod umývadlom.
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Typy kúpeľňových skriniek:
Antracitová
Biela
Čierna
Hnedá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
cm
cm
cm
cm
cm
cm