Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Konferenčné stolíky

Výškovo nastaviteľné konferenčné stolíky

Výškovo nastaviteľný konferenčný stolík rieši problém, ako vysoký má konferenčný stolík byť. Jednoducho si ho nastavíte, ako práve potrebujete. Čítať ďalej

OBÝVACIE PROGRAMY

Obdobie celistvých, nepraktických obývacích stien je našťastie už za nami. Moderné obývacie izby vsádzajú dôraz na jednoduchosť a flexibilitu, vďaka čomu si môže každý zákazník usporiadať jednotlivé elementy podľa svojho uváženia. U nás môžete vyberať zo širokej palety štýlov, vzorov a materiálov.
Všetky programy
Výškovo nastaviteľný:
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 20 produktů podle Máme pro vás 20 produktů
Poslúži potom rovnako dobre na podávanie dezertu aj k pohodlnej konzumácii večere pri športovom prenose, od ktorého nie je možné odísť. 
Niektoré typy sú súčasne výsuvné aj rozkladacie. Väčšiu flexibilitu si už ani nie je možné predstaviť.
Výškovo nastaviteľné stolíky nájdete vo všetkých bežných tvaroch, materiáloch a dekoroch. V ponuke je exkluzívny okrúhly stolík s masívnou doskou a kovovou podnožou aj cenovo výhodný obdĺžnikový stolík z bieleho lamina s praktickým odkladacím priestorom. 
Výškového nastavenia dosky dosiahnete rýchlo a pohodlne prostredníctvom dômyselného pantografového mechanizmu. Zostavenie aj rozobratie takého stolíka je otázkou niekoľkých minút. 
 

Inspirujte se

Vankúše na spanie: patria do postele alebo nie?

Vankúše na spanie máte v posteli preto, aby sa starali o správnu polohu chrbta, aby podporovali zdravé zakrivenie krku a aby vás ráno neobťažovala bolesť svalov šije. Vedeli ste však, že pre ľudí spiacich na bruchu môže byť lepší spánok bez vankúša? Kedy sa odporúča spa…

Očami dizajnéra: Nadčasová bielo-sivá kuchyňa

Kombinácia bielej a sivej patrí medzi najobľúbenejšie v interiéri. A nie div. Tieto farby sa navzájom pekne dopĺňajú, ľahko sa ladia s inými odtieňmi a hravo zapadnú do rôznych štýlov bývania. Bielo-sivá kuchyňa je nadčasová, jednoducho prispôsobiteľná aktuálnym trendom…

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Filtry

Výškovo nastaviteľný:
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Medená
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm