Záhradné zostavy

Kúpte si záhradnú zostavu na balkón alebo terasu a užívajte si nebo nad hlavou v dokonalom pohodlí. 
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Prírodná
Sivá
Tyrkysová
Šírka dosky stola
cm
cm
Hĺbka dosky stola
cm
cm
Materiál konštrukcie
Povrchová úprava konštrukcie
Zobraziť 23 produktov podľa Máme pre vás 23 produktov
Naše zostavy záhradného nábytku pozostávajú zo záhradných stolov, pohoviek, lavíc, kresiel, stoličiek a/alebo taburetov. Vyhovie každému počtu užívateľov, veľkosti priestoru aj osobnému vkusu. Väčšie záhradné zostavy využijete na večierkoch a grilovačkách s priateľmi, malé každý deň. 
Preferujete ratan? Máte ho mať. V ponuke nájdete tiež kovový a plastový nábytok s textilným poťahom alebo čalúnením.
Náš záhradný nábytok vie, že bude bývať vonku, a je na to pripravený. Odoláva dažďu aj UV žiareniu a ľahko sa udržuje. Keď zmokne, zase uschne. Dokonca aj keď ho nemáte kam schovať na zimu, udrží sa dlhé roky v dobrej kondícii. 
Rozšírte svoj obytný priestor mimo stien bytu a zažite v ňom chvíle, ktoré menia všedné dni na dovolenku.
 
 

Inspirujte se

Moderný nočný stolík: aký je pre vás ten pravý?

Moderný nočný stolík predstavuje pekný, no najmä praktický doplnok postele. Slúži totiž na odloženie vecí, ktoré máme pred spánkom alebo krátko po zobudení radi poruke. V súčasnosti si môžeme vyberať z rôznych moderných nočných stolíkov. Viete, aký je vhodný pre vás?

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Prírodná
Sivá
Tyrkysová
cm
cm
cm
cm