Domov / Nábytok / Nábytkové zostavy a steny / Predsieňové steny a zostavy

Predsieňové steny a zostavy

Prvý nábytok, ktorý má byť po príchode domov po ruke, je predsieňová stena alebo zostava vešiaka, skrinky na topánky a nejakej tej skrinky.
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Prírodná
Sivá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Počet háčikov
So zrkadlom
Zobraziť 54 produktů podle Máme pro vás 54 produktů

AKO VYBRAŤ PREDSIEŇOVÚ ZOSTAVU

Na sklade máme veľa typov predsieňových zostáv a vešiakových stien. Vyhovie akýmkoľvek požiadavkom na priestor aj vzhľad. Najjednoduchšie zostavy tvoria stojací vešiak s policou a roštom na dva tri páry obuvi. Hodí sa do malých bytov alebo ako praktický doplnok rozsiahlejšej nábytkovej výbavy.

Klasickú predstavu o predsieňovej zostave napĺňa kombinácia nástenného vešiaka či vešiakovej steny (často so zrkadlom) s uzavretou skrinkou na topánky. Jednotlivé prvky môžu byť samostatné alebo spojené do jedného kusa, ktorý jednoducho postavíte a nemusíte nikam montovať.
S cenou predsieňových stien a zostáv rastie objem úložných priestorov a množstvo praktických vychytávok, ktoré oceníte v ostrej prevádzke. Úložným priestorom mienime skrinky, skrine a otvorené regály. Aj najväčšie zostavy ponúknu skvelý pomer ceny a úžitkovej hodnoty. Tak sa poďte pozrieť na náš predsieňový nábytok.
 

Inspirujte se

Očami dizajnéra: Nadčasová bielo-sivá kuchyňa

Kombinácia bielej a sivej patrí medzi najobľúbenejšie v interiéri. A nie div. Tieto farby sa navzájom pekne dopĺňajú, ľahko sa ladia s inými odtieňmi a hravo zapadnú do rôznych štýlov bývania. Bielo-sivá kuchyňa je nadčasová, jednoducho prispôsobiteľná aktuálnym trendom…

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Prírodná
Sivá
cm
cm
cm
cm
cm
cm