Domov / Nábytok / Zostavy a steny / Predsieňové steny a zostavy

Predsieňové steny a zostavy

Prvý nábytok, ktorý má byť po príchode domov po ruke, je predsieňová stena alebo zostava vešiaka, skrinky na topánky a nejakej tej skrinky.
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Vyberte predajne Vyberte predajne
Cena
Zobraziť 55 produktov podle Máme pro vás 55 produktov
1

AKO VYBRAŤ PREDSIEŇOVÚ ZOSTAVU

Na sklade máme veľa typov predsieňových zostáv a vešiakových stien. Vyhovie akýmkoľvek požiadavkom na priestor aj vzhľad. Najjednoduchšie zostavy tvoria stojací vešiak s policou a roštom na dva tri páry obuvi. Hodí sa do malých bytov alebo ako praktický doplnok rozsiahlejšej nábytkovej výbavy.

Klasickú predstavu o predsieňovej zostave napĺňa kombinácia nástenného vešiaka či vešiakovej steny (často so zrkadlom) s uzavretou skrinkou na topánky. Jednotlivé prvky môžu byť samostatné alebo spojené do jedného kusa, ktorý jednoducho postavíte a nemusíte nikam montovať.
S cenou predsieňových stien a zostáv rastie objem úložných priestorov a množstvo praktických vychytávok, ktoré oceníte v ostrej prevádzke. Úložným priestorom mienime skrinky, skrine a otvorené regály. Aj najväčšie zostavy ponúknu skvelý pomer ceny a úžitkovej hodnoty. Tak sa poďte pozrieť na náš predsieňový nábytok.