Domov / Nábytok / Stoly a stolíky

Stoly a stolíky

Stoly sú centrami domácností. Pri stoloch sa pracuje, študuje, hrá a je. Barové stoly povzbudzujú k hodnoteniu stavu sveta, konferenčné stolíky k pohostinnosti. Ponuka stolov a stolíkov do bytu aj záhrady je rovnako veľká ako škála ich využitia. Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Medená
Modrá
Oranžová
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Zobraziť 1946 produktů podle Máme pro vás 1946 produktů
Široký výber stolov a stolíkov, od ktorých nechcete vstať
Jedálenské stoly najrôznejších rozmerov a typov obstoja v útulnej kuchyni aj v reprezentatívnej jedálni. 
Pretože koláče nie sú bez práce, máme veľa pracovných a písacích stolov pre deti, juniorov a dospelých. Stoly s nastaviteľnou výškou porastú so svojimi užívateľmi. Väčšina písacích stolov je vybavená kontajnermi  alebo spojená s praktickým regálom. Pre obyvateľov virtuálnych svetov ponúkame premyslene navrhnuté herné stoly.
Určite si vyberiete z bohatej ponuky konferenčných stolikov vyrobených z dreva, kovu a skla. Na sklade sú konferenčné stolíky štvorcové, obdĺžnikové aj okrúhle, pevné, rozkladacie, výškovo nastaviteľné, všetky, ktoré by ste si mohli priať. Barový stôl sa stane prvou aj poslednou štáciou pre vaše milé návštevy.
Všetkým, ktorí ešte neodhlásili televíziu, prídu vhod televízne stolíky a komody. V spálňach a kúpeľniach nemôžu chýbať nočné stolíky, toaletné stolíky a odkladacie stolíky.
Bez stola to nepôjde, ani keď z domu vyjdete do záhrady. Naše záhradné stoly sa vyznačujú moderným dizajnom, dlhou životnosťou a mimoriadnou popularitou u domácich aj hostí.
 

Inspirujte se

Vankúše na spanie: patria do postele alebo nie?

Vankúše na spanie máte v posteli preto, aby sa starali o správnu polohu chrbta, aby podporovali zdravé zakrivenie krku a aby vás ráno neobťažovala bolesť svalov šije. Vedeli ste však, že pre ľudí spiacich na bruchu môže byť lepší spánok bez vankúša? Kedy sa odporúča spa…

Očami dizajnéra: Nadčasová bielo-sivá kuchyňa

Kombinácia bielej a sivej patrí medzi najobľúbenejšie v interiéri. A nie div. Tieto farby sa navzájom pekne dopĺňajú, ľahko sa ladia s inými odtieňmi a hravo zapadnú do rôznych štýlov bývania. Bielo-sivá kuchyňa je nadčasová, jednoducho prispôsobiteľná aktuálnym trendom…

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Medená
Modrá
Oranžová
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm