Domov / Nábytok / Stoly a stolíky

Stoly a stolíky

Stoly sú centrami domácností. Pri stoloch sa pracuje, študuje, hrá a je. Barové stoly povzbudzujú k hodnoteniu stavu sveta, konferenčné stolíky k pohostinnosti. Ponuka stolov a stolíkov do bytu aj záhrady je rovnako veľká ako škála ich využitia. Čítať ďalej
Zobraziť 1478 produktov podle Máme pro vás 1478 produktov
1 3 ... 42
Široký výber stolov a stolíkov, od ktorých nechcete vstať
Jedálenské stoly najrôznejších rozmerov a typov obstoja v útulnej kuchyni aj v reprezentatívnej jedálni. 
Pretože koláče nie sú bez práce, máme veľa pracovných a písacích stolov pre deti, juniorov a dospelých. Stoly s nastaviteľnou výškou porastú so svojimi užívateľmi. Väčšina písacích stolov je vybavená kontajnermi  alebo spojená s praktickým regálom. Pre obyvateľov virtuálnych svetov ponúkame premyslene navrhnuté herné stoly.
Určite si vyberiete z bohatej ponuky konferenčných stolikov vyrobených z dreva, kovu a skla. Na sklade sú konferenčné stolíky štvorcové, obdĺžnikové aj okrúhle, pevné, rozkladacie, výškovo nastaviteľné, všetky, ktoré by ste si mohli priať. Barový stôl sa stane prvou aj poslednou štáciou pre vaše milé návštevy.
Všetkým, ktorí ešte neodhlásili televíziu, prídu vhod televízne stolíky a komody. V spálňach a kúpeľniach nemôžu chýbať nočné stolíky, toaletné stolíky a odkladacie stolíky.
Bez stola to nepôjde, ani keď z domu vyjdete do záhrady. Naše záhradné stoly sa vyznačujú moderným dizajnom, dlhou životnosťou a mimoriadnou popularitou u domácich aj hostí.