Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Toaletné stolíky

Toaletné stolíky

Toaletný stolík je nevyhnutnou výbavou komnaty, z ktorej má vyjsť princezná alebo kráľovná. 
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Biela
Čierna
Hnedá
Prírodná
Sivá
Strieborná
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
So zrkadlom
Zobraziť 27 produktov podľa Máme pre vás 27 produktov
Toaletný stolík je stáročiami preverenou kombináciou stola, ukladacích zásuviek, skriniek, políc a zrkadla. Vo výbave nájdete aj držiak na šperky alebo rôzne uzamykateľné skrýše. Zrkadlo môže byť pevné jednodielne, otáčavé trojdielne alebo sklopné do hornej dosky stolíka. 
Typickou vlastnosťou kozmetických skriniek je priestorová úspornosť. V pohode sa zmestia do každej spálne aj dievčenskej izbičky, ku stene v klasickej verzii, do kúta vo verzii rohovej. V ponuke nájdete nadčasové a praktické stolíky v bielom lamine aj toaletné stolíky v rôznych drevených dekoroch.
Toaletky so zrkadlom predávame samostatne, v sade so stoličkou, taburetom alebo prístavným sedacím stolíkom s ďalším úložným priestorom.
Chcete vedieť, kto je na svete najkrajší? Naše toaletné stolíky berú krásne druhé miesto.
                                                               
 

Inspirujte se

Nástenné a stojanové vešiaky – šikovní pomocníci do každého bytu

Dnes sa zameriame na užitočných, ale často opomínaných pomocníkov v domácnosti – na nástenné a stojanové vešiaky. Vítané sú na viacerých miestach v domácnosti, nielen v predsieni. Hoci si ich nikto nekupuje na ozdobu, môžu byť aj skvelým dekoratívnym prvkom, ktorý zdôra…

Zútulnite terasu stromami, ktorým sa darí aj v kvetináčoch

Hádam niet človeka, ktorý by si v teplých mesiacoch s radosťou neposedel na terase. V súčasnosti sa tomuto priestoru venuje veľa pozornosti. Stáva sa akousi obývačkou na čerstvom vzduchu, pričom dôraz sa kladie nielen na pohodlné zariadenie, ale aj na doplnky, ktoré dot…

Očami dizajnéra: Zariadenie izby pre tri deti

Zariaďovanie detskej izby pre tri deti môže byť náročné, najmä ak vezmeme do úvahy ich rozdielny vek, pohlavie a záujmy. Začať treba od nevyhnutných prvkov, bez ktorých sa detská izba nezaobíde, ostatné je akousi nadstavbou, ktorá závisí hlavne od veľkosti priestoru.

Filtry

Antracitová
Biela
Čierna
Hnedá
Prírodná
Sivá
Strieborná
cm
cm
cm
cm
cm
cm