Domov / Nábytok / Skrine a komody / Šatníkové skrine

Skrine s posuvnými dverami

Šatníkové skrine s posuvnými dverami šetria miesto a nebránia pohybu ani pri otvorených dverách. Vyberajte z bohatej ponuky rozmerov, vzhľadov a vnútorných konfigurácií. Šatníkové skrine môžete kombinovať s ďalšími kusmi nábytku v rovnakom dizajne. Čítať ďalej

SKRIŇOVÉ PROGRAMY

Dostatok úložného priestoru je základom čistého a usporiadaného domova. Je však najvyšší čas nahradiť nevzhľadné krabice a zakladače sadou moderných a praktických skríň.
Všetky programy
Filtry
Zobraziť 101 produktů podle Máme pro vás 101 produktů
1 3

Šatníkové skrine s posuvnými dverami

Posuvné dvere v šatníkovej skrini sa nemôžu zraziť s krídlom dverí, takže ich dokonca ani nemusíte zatvárať. Oproti skriniam s otočnými dverami ale vždy jednu časť priestoru skrine blokujú. Posuv krídel je ale veľmi jednoduchý a prehliadku vašej garderóby vám určite nesťaží. Niektoré väčšie skrine majú posuvné aj otočné dvere zároveň.
Ak chcete skriňu umiestniť za dvere, starostlivo si zmerajte dostupnú hĺbku miesta. Nezabudnite na existenciu podlahových líšt, potrebný odstup skrine od stien ani na miesto na kľučku dverí pri ich plnom otvorení. Kontaktu kľučky s povrchom skrine môžete zabrániť dvernou zarážkou.
 

Bohatá ponuka posuvných šatníkových skríň

Skrine s posuvnými dverami môžu byť dvoj-, troj aj viacdverové. Dodávame ich v šírkach 30–360 cm, hĺbkach 40–60 cm a výškach až 237 cm. Zmestia sa do malej spálne či predsiene, môžu vám ale vyplniť aj celú jednu stenu rovnako ako (podstatne drahšie) vstavané skrine na zakázku.
Posuvné skrine môžete zostaviť aj do L. Rohový priestor sa skvele hodí na uloženie posteľnej bielizne, sezónnych potrieb a ďalších vecí, ktoré neberiete do ruky každý deň.
Šatníky s posuvnými dverami vybavujeme výmennými policami, vnútornými a vonkajšími zásuvkami a šatníkovými tyčami. Výnimočnú flexibilitu poskytujú modulárne programy King a Multiraumkonzept s bohatým výberom skríň, skriniek a políc. Vytvorte si úložné priestory presne podľa vašich dispozícií.
Zvoľte si povrch z bielej fólie, bieleho laku alebo dreveného dekora. Krídla posuvných dverí sú ideálnou plochou na umiestnenie veľkoplošných zrkadiel.
Korpusy skríň sú veľmi odolné, pevné a stabilné. Ľahko sa udržujú a skvele vyzerajú. Čo chcete viac? Naše šatníky expedujeme rozložené, ak budete chcieť, za príplatok vám ich radi zmontujeme. Zaistenie dopravy po celej SR je samozrejmosťou.
 Ako vybrať šatníkovú skriňu