Domov / Nábytok / Skrine a komody / Šatníkové skrine

Skrine s posuvnými dverami

Šatníkové skrine s posuvnými dverami šetria miesto a nebránia pohybu ani pri otvorených dverách. Vyberajte z bohatej ponuky rozmerov, vzhľadov a vnútorných konfigurácií. Šatníkové skrine môžete kombinovať s ďalšími kusmi nábytku v rovnakom dizajne. Čítať ďalej

SKRIŇOVÉ PROGRAMY

Dostatok úložného priestoru je základom čistého a usporiadaného domova. Je však najvyšší čas nahradiť nevzhľadné krabice a zakladače sadou moderných a praktických skríň.
Všetky programy
Typ otvárania dverí:
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 219 produktov podľa Máme pre vás 219 produktov

Šatníkové skrine s posuvnými dverami

Posuvné dvere v šatníkovej skrini sa nemôžu zraziť s krídlom dverí, takže ich dokonca ani nemusíte zatvárať. Oproti skriniam s otočnými dverami ale vždy jednu časť priestoru skrine blokujú. Posuv krídel je ale veľmi jednoduchý a prehliadku vašej garderóby vám určite nesťaží. Niektoré väčšie skrine majú posuvné aj otočné dvere zároveň.
Ak chcete skriňu umiestniť za dvere, starostlivo si zmerajte dostupnú hĺbku miesta. Nezabudnite na existenciu podlahových líšt, potrebný odstup skrine od stien ani na miesto na kľučku dverí pri ich plnom otvorení. Kontaktu kľučky s povrchom skrine môžete zabrániť dvernou zarážkou.
 

Bohatá ponuka posuvných šatníkových skríň

Skrine s posuvnými dverami môžu byť dvoj-, troj aj viacdverové. Dodávame ich v šírkach 30–360 cm, hĺbkach 40–60 cm a výškach až 237 cm. Zmestia sa do malej spálne či predsiene, môžu vám ale vyplniť aj celú jednu stenu rovnako ako (podstatne drahšie) vstavané skrine na zakázku.
Posuvné skrine môžete zostaviť aj do L. Rohový priestor sa skvele hodí na uloženie posteľnej bielizne, sezónnych potrieb a ďalších vecí, ktoré neberiete do ruky každý deň.
Šatníky s posuvnými dverami vybavujeme výmennými policami, vnútornými a vonkajšími zásuvkami a šatníkovými tyčami. Výnimočnú flexibilitu poskytujú modulárne programy King a Multiraumkonzept s bohatým výberom skríň, skriniek a políc. Vytvorte si úložné priestory presne podľa vašich dispozícií.
Zvoľte si povrch z bielej fólie, bieleho laku alebo dreveného dekora. Krídla posuvných dverí sú ideálnou plochou na umiestnenie veľkoplošných zrkadiel.
Korpusy skríň sú veľmi odolné, pevné a stabilné. Ľahko sa udržujú a skvele vyzerajú. Čo chcete viac? Naše šatníky expedujeme rozložené, ak budete chcieť, za príplatok vám ich radi zmontujeme. Zaistenie dopravy po celej SR je samozrejmosťou.
 Ako vybrať šatníkovú skriňu
 

Inspirujte se

Typy postelí: z akých máte na výber?

Dobrá pohodlná posteľ je na nezaplatenie. Každý deň v nej strávime aspoň šesť až osem hodín, čo nie je zanedbateľný čas. Kvalitný spánok totiž človeku dáva energiu do nového dňa, schopnosť sústrediť sa a zvládať každodenný nápor stresu. Posteľ musí zodpovedať používateľ…

Nástenné a stojanové vešiaky – šikovní pomocníci do každého bytu

Dnes sa zameriame na užitočných, ale často opomínaných pomocníkov v domácnosti – na nástenné a stojanové vešiaky. Vítané sú na viacerých miestach v domácnosti, nielen v predsieni. Hoci si ich nikto nekupuje na ozdobu, môžu byť aj skvelým dekoratívnym prvkom, ktorý zdôra…

Zútulnite terasu stromami, ktorým sa darí aj v kvetináčoch

Hádam niet človeka, ktorý by si v teplých mesiacoch s radosťou neposedel na terase. V súčasnosti sa tomuto priestoru venuje veľa pozornosti. Stáva sa akousi obývačkou na čerstvom vzduchu, pričom dôraz sa kladie nielen na pohodlné zariadenie, ale aj na doplnky, ktoré dot…

Filtry

Typ otvárania dverí:
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Viacfarebná
Zelená
cm
cm
cm
cm
cm
cm