Domov / Nábytok / Skrine a komody / Šatníkové skrine

Rohové skrine

Rohové skrine zužitkujú každý kút vášho bytu. V ponuke máme aj ďalšie skrine do zostáv v tvare L a U. Vytvorte objemný úložný priestor lacnejšie než cestou vstavaných skríň na kľúč. Čítať ďalej

SKRIŇOVÉ PROGRAMY

Dostatok úložného priestoru je základom čistého a usporiadaného domova. Je však najvyšší čas nahradiť nevzhľadné krabice a zakladače sadou moderných a praktických skríň.
Všetky programy
Tvar šatníkovej skrine:
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 22 produktů podle Máme pro vás 22 produktů

Rohové skrine

Rohová skriňa do vnútorného kúta izby má skosené bočné steny, na ktoré môžu nadviazať ďalšie skrine rovnakej hĺbky a dizajnu a vytvoriť kolmé zostavy do L alebo U. Prístup do rohových skríň je vďaka natočeniu ich dverí o 45 stupňov pohodlne zaistený.
Máme aj skrine na postavenie okolo vonkajšieho rohu. Samozrejme vám nič nezabráni použiť len samostatnú rohovú skriňu a po stranách na ňu nadviazať menšími skrinkami alebo nástennými policami.
Rohové skrine sa uplatnia v samostatných technických miestnostiach a šatniach, ale aj v bežných spálňach a predsieňach, v ktorých bojujete o každú piaď podlahovej plochy. 
S výškou skríň až 237 cm dokážete zužitkovať prakticky celú výšku miestnosti. Vhodnou voľbou šírok a výšok dosiahnete rovnakého účelu ako oveľa drahšiu vstavanú skriňu na kľúč. Podľa situácie môžete voliť hĺbku 40, 50 alebo 60 centimetrov.
Pretože posuvné dvere na rohovej skrini nie je kam odsunúť, používajú sa dvere otočné. V ponuke máme skrine jednodverové a dvojdverové.
Ako vybrať šatníkovú skriňu
K rohovým skriniam môžete dohľadať kompatibilné šatníkové skrine v bielej farbe, v dekore duba sonoma, v ďalších dekoroch alebo ich kombináciách. K dispozícii sú aj zrkadlové rohové skrine a ďalšie šatníkové skrine so zrkadlami. Rohová skriňa so zrkadlom dá miestnosti (vďaka neobvyklému uhlu) zaujímavú perspektívu.
Dizajn našich skríň predurčuje použitie v bytoch všetkých možných štýlov. Skrine dodávame v rozloženom stave. Na želanie zaistíme dopravu, vynášku na poschodie aj rýchlu a odbornú montáž.
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Tvar šatníkovej skrine:
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Viacfarebná
Zelená
cm
cm
cm
cm
cm
cm