Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Jedálenské stoly

Rozkladacie jedálenské stoly

Rozkladací jedálenský stôl je vždy pripravený pohostiť aj nezvyčajný počet hosťov. Čítať ďalej

JEDÁLENSKÉ PROGRAMY

Maximálny komfort pri dobrom jedle, ktoré zdieľame s celou rodinou. Presne takú atmosféru by mala každá jedáleň poskytovať. Preto sme pre vás pripravili programy, ktoré nielen že plnia svoj účel, ale dotvárajú aj útulnú atmosféru vašej domácnosti, vďaka čomu sa budete pri každom jedle cítiť ako v príjemnej reštaurácii.
Všetky programy
Funkcia rozkladania:
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Medená
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Funkcia rozkladania
Zobraziť 333 produktů podle Máme pro vás 333 produktů
Aj k malému rozkladaciemu stolu so základným rozmerom 60x90 cm si po rozložení dokáže prisadnúť šest ľudí. Na sklade máme veľké množstvo stolov s rastúcou veľkosťou až po kráľovské tabule s rozmermi 1x3 metre (po roztiahnutí). To potom môže prísť tetičiek a strýcov, koľko ich len máte.
Rozkladanie sa väčšinou rieši roztiahnutím horných stolových dosiek a vložením skrytej dosky stredovej. Menšie stoly dokážete pohodlne rozložiť a zložiť bez pomoci ďalšej osoby
Na výber máte kompletnú škálu tvarov, dizajnov a materiálov. Máme stoly s okrúhlou, oválnou, štvorcovou, obdĺžnikovou aj atypickou doskou usadenou na masívnom podstavci alebo na klasickej podnoži so štyrmi nohami. 
Môžete zvoliť stôl z masívneho dreva ošetreného lazúrou, olejom či lakom, z laminovaného materiálu s odolným a pôsobivým dreveným dekorom, rovnako ako stôl biely alebo sklenený. V mnohých prípadoch sa jedná o kombináciu viacerých materiálov.
 
 
 
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Funkcia rozkladania:
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Medená
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm