Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Jedálenské stoly

Rozkladacie jedálenské stoly

Rozkladací jedálenský stôl je vždy pripravený pohostiť aj nezvyčajný počet hosťov. Čítať ďalej

JEDÁLENSKÉ PROGRAMY

Maximálny komfort pri dobrom jedle, ktoré zdieľame s celou rodinou. Presne takú atmosféru by mala každá jedáleň poskytovať. Preto sme pre vás pripravili programy, ktoré nielen že plnia svoj účel, ale dotvárajú aj útulnú atmosféru vašej domácnosti, vďaka čomu sa budete pri každom jedle cítiť ako v príjemnej reštaurácii.
Všetky programy
Zobraziť 161 produktov podle Máme pro vás 161 produktov
1 3 ... 5
Aj k malému rozkladaciemu stolu so základným rozmerom 60x90 cm si po rozložení dokáže prisadnúť šest ľudí. Na sklade máme veľké množstvo stolov s rastúcou veľkosťou až po kráľovské tabule s rozmermi 1x3 metre (po roztiahnutí). To potom môže prísť tetičiek a strýcov, koľko ich len máte.
Rozkladanie sa väčšinou rieši roztiahnutím horných stolových dosiek a vložením skrytej dosky stredovej. Menšie stoly dokážete pohodlne rozložiť a zložiť bez pomoci ďalšej osoby
Na výber máte kompletnú škálu tvarov, dizajnov a materiálov. Máme stoly s okrúhlou, oválnou, štvorcovou, obdĺžnikovou aj atypickou doskou usadenou na masívnom podstavci alebo na klasickej podnoži so štyrmi nohami. 
Môžete zvoliť stôl z masívneho dreva ošetreného lazúrou, olejom či lakom, z laminovaného materiálu s odolným a pôsobivým dreveným dekorom, rovnako ako stôl biely alebo sklenený. V mnohých prípadoch sa jedná o kombináciu viacerých materiálov.