Sedacie súpravy v tvare U

Sedacie súpravy v tvare U


Komfort veľkého interiéru
Do rodinného domu alebo do väčšieho bytu, kde máte šikovne prepojený kuchynský kút s obývacou izbou, si môžete dopriať komfort sedacej súpravy v tvare U. Na tomto type sedacej súpravy oceníte fakt, že poskytuje dostatok miesta, aby ste sa pri sledovaní filmu mohli pohodlne posadiť s celou rodinou. Z podobných dôvodov ju oceníte pri rodinných oslavách a návštevách priateľov. Sedačka do tvaru U je vhodná na väčšie stretnutia, všetci budú mať pohodlie, a pritom na seba dobre uvidia počas zaujímavých a pútavých rozhovorov. Pretože, kde sa odohráva život rodiny? V obývacej izbe, na sedačke!
 
Váš interiér je dostatočne priestranný na to, aby sa vám do obývacej izby vošla sedacia súprava do U? Potom neváhajte. Nemôžete si vybrať nič pohodlnejšie. Priestor a komfort, ktorý vie ponúknuť veľká sedačka, je na nezaplatenie. Sedačka do tvaru U dáva možnosť všetkým členom domácnosti, aby si našli svoje obľúbené miesto na sledovanie televízneho programu. Zároveň budú členovia rodiny pekne pohromade a nikomu neunikne pikantná alebo veselá historka z uplynulého dňa.
 
Veľké sedacie súpravy do U sa stávajú vždy dominantou miestnosti a podľa ich prevedenia by ste mali zariadiť zvyšok izby. Zvolili ste výrazný poťahový materiál? Potom do miestnosti patrí menej nábytku vo svetlej farbe. Páči sa vám biela, svetlosivá alebo krémová v jednoduchom prevedení? Potom môže byť nábytok tmavší a miestnosť môže mať aj viac výrazných doplnkov. A ktoré sedačky do U sú najpopulárnejšie? Predsa elegancia koženého prevedenia.
 
Návštevy potešíte hneď dvakrát
Výberom rozkladacejsedacej súpravy do U potešíte vašich hostí. Môžu u vás stráviť nielen príjemné popoludnie, ale napríklad aj celú noc. Rozkladacia sedacia súprava do U sa veľmi ľahko premení v priestranné dvojlôžko. Popoludňajšia párty sa rýchlo premení na pyžamový večierok a čo ste si nestihli povedať cez deň, dohoníte počas noci.
 
Sedacia súprava do U predstavuje mierne vyššiu investíciu, ale nebudete ľutovať. Najlacnejšie modely sú v ponuke okolo 800 Eur, tie najluxusnejšie sa predávajú okolo 2000 Eur. Pokiaľ ale vezmete do úvahy skutočnosť, že na sedacej súprave strávite desiatky hodín každý týždeň, dáte nám iste za pravdu, že investície do tohoto nábytku má svoje opodstatnenie.
 
Veľká a praktická sedačka

Ak budete vyberať veľkú sedaciu súpravu, môžete si prezrieť aj modely v tvare L. Niekedy je prevedenie sedacích súprav do L praktickejšie - záleží hlavne na konfigurácii vášho interiéru. V prípade, že potrebujete vytvoriť prirodzený predel v miestnosti, napríklad medzi jedálenským kútom a obývačkou, sedacia súprava v tvare do L môže byť pre vás ideálnou voľbou. Oproti modelu do U má len jednu leňošku na ľavej alebo na pravej strane. Potom vám pri jednej stene ešte zostáva dostatok miesta napríklad pre odkladací stolík.
Zobraziť viac
Cookies Táto stránka používa cookies. Ďalším prehliadaním stránky vyjadrujete Váš súhlas. Viac informácií