Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Písacie stoly

Rohové písacie stoly

Rohový písací stôl zaberie o trochu viac miesta ako klasický stôl, ponúkne ale podstatne väčšiu pracovnú plochu aj pocit súkromia. Modely s integrovanými skrinkami a regálmi vytvoria malú a útulnú kanceláriu. Čítať ďalej
Tvar stola:
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 38 produktů podle Máme pro vás 38 produktů
Na otázku, či nájdete stôl v zodpovedajúcom dizajne, odpovedáme kladne. Na výber je množstvo štýlov, materiálov, dekorov a ich kombinácií. 
Spoločným znakom všetkých našich stolov je použitie kvalitných materiálov s vysokou odolnosťou, jednoduchou údržbou a dlhou životnosťou. Sú príjemné na dotyk.
Tradičným usporiadaním rohového stola je spojenie pracovnej dosky s kolmo postavenou komodou alebo regálom. V nich nájdete otvorené police, zásuvky alebo skrinky s dvierkami.
V ponuke máme tiež jednoduché písacie stoly bez úložných a odkladacích plôch alebo rohový písací stolík s trojuholníkovou pracovnou doskou, ktorý nájde miesto v skutočne stiesnených podmienkach. 
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Tvar stola:
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Hnedá
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm