Domov / Svietidlá / Nástenné svietidlá

Nástenné svietidlá

Nástenné svietidlá môžu byť hlavným aj doplnkovým zdrojom svetla vo všetkých typoch miestností. 
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 54 produktů podle Máme pro vás 54 produktů
Pretože zdroj svetla je umiestnený nižšie ako pri stropných svietidlách, vzniká plastickejšie a nakoniec aj silnejšie osvetlenie pri rovnakom výkone zdroja. Výsledný efekt samozrejme ovplyvní predovšetkým voľba žiarovky a tienidla.
Vhodne dimenzované nástenné svietidlá dokážu celkom nahradiť stropné aj závesné svietidlá. To je dobrá správa napríklad pre majiteľov starších bytov s trstinovým stropom, v ktorom sa záves ťažko kotví. 
Dizajnová pestrosť nástenných svietidiel si nezadá s rozmanitosťou stojacích lámp. Nájdete tu historické kovové a sklenené modely aj minimalistickú objímku, ktorá nechá vyniknúť vintage LED žiarovku. Nástenné svietidlá sú ale hlavne praktické a my veríme, že si medzi nimi vyberiete.
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Biela
Čierna
Hnedá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Zlatá