Domov / Nábytok / Skrine a komody / Kúpeľňové skrinky

Kúpeľňové skrinky pod umývadlo

Zvážte veľmi jednoduchý spôsob, ako využiť priestor pod umývadlom bez pomoci inštalatéra. Čítať ďalej

KÚPEĽŇOVÉ PROGRAMY

Kúpeľňa je miestom, kde začíname každý deň. Niet preto divu, že v rozospatej nálade vsádzame predovšetkým na praktickosť. Naše kúpeľňové programy ponúkajú jednoduché riešenia v atraktívnom prevedení, vďaka ktorým ráno nájdete zubnú kefku hneď na prvý pokus.
Všetky programy
Typy kúpeľňových skriniek:
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 31 produktov podľa Máme pre vás 31 produktov

Ako vybrať skrinku pod umývadlo

Pred nákupom starostlivo zmerajte vzdialenosť od podlahy k miestu, v ktorej je k umývadlu pripojený odtok. V našej ponuke nájdete skrinky s výškou už od 50 cm, takže sú vhodné aj na umývadlá zavesené veľmi nízko. Skrinku pod umývadlo jednoducho zasuniete. Sifón zapadne do výrezu hornej dosky a zaberie malú časť vnútorného priestoru. Inak je skrinka celá vaša.
Samostatná skrinka pod umývadlo má mnoho výhod: využijete súčasné umývadlo, na inštaláciu nepotrebujete inštalatéra a skrinku môžete kedykoľvek vymeniť alebo presťahovať.  Paleta rozmerov a dizajnov skriniek je veľmi pestrá. Objavíte všetky druhy materiálov, rôzne kombinácie dvierok, zásuviek a otvorených políc a taktiež rôzne rozmery do každej kúpeľne. Ponuka uspokojí náročných zákazníkov aj tých, ktorí hľadajú praktické a lacné riešenie.
 

Inspirujte se

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Konferenčný stolík: čo zohľadniť pri výbere?

Aká by to bola obývačka bez konferenčného stolíka? Výber toho správneho však môže byť poriadna fuška. Stolík by mal štýlovo zapadnúť do interiéru, plniť svoju funkciu a zároveň zodpovedať špecifikám domácnosti a jej členov. Čo by ste mali zohľadniť pri jeho výbere?

Filtry

Typy kúpeľňových skriniek:
Antracitová
Biela
Čierna
Hnedá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
cm
cm
cm
cm
cm
cm