Domov / Nábytok / Skrine a komody / Kúpeľňové skrinky

Kúpeľňové skrinky pod umývadlo

Zvážte veľmi jednoduchý spôsob, ako využiť priestor pod umývadlom bez pomoci inštalatéra. Čítať ďalej

KÚPEĽŇOVÉ PROGRAMY

Kúpeľňa je miestom, kde začíname každý deň. Niet preto divu, že v rozospatej nálade vsádzame predovšetkým na praktickosť. Naše kúpeľňové programy ponúkajú jednoduché riešenia v atraktívnom prevedení, vďaka ktorým ráno nájdete zubnú kefku hneď na prvý pokus.
Všetky programy
Filtry
Zobraziť 24 produktov podle Máme pro vás 24 produktov

Ako vybrať skrinku pod umývadlo

Pred nákupom starostlivo zmerajte vzdialenosť od podlahy k miestu, v ktorej je k umývadlu pripojený odtok. V našej ponuke nájdete skrinky s výškou už od 50 cm, takže sú vhodné aj na umývadlá zavesené veľmi nízko. Skrinku pod umývadlo jednoducho zasuniete. Sifón zapadne do výrezu hornej dosky a zaberie malú časť vnútorného priestoru. Inak je skrinka celá vaša.
Samostatná skrinka pod umývadlo má mnoho výhod: využijete súčasné umývadlo, na inštaláciu nepotrebujete inštalatéra a skrinku môžete kedykoľvek vymeniť alebo presťahovať.  Paleta rozmerov a dizajnov skriniek je veľmi pestrá. Objavíte všetky druhy materiálov, rôzne kombinácie dvierok, zásuviek a otvorených políc a taktiež rôzne rozmery do každej kúpeľne. Ponuka uspokojí náročných zákazníkov aj tých, ktorí hľadajú praktické a lacné riešenie.