Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Prístavné a odkladacie stolíky

Prístavné a odkladacie stolíky

Predstavte si, koľkokrát vezmete niečo do rúk a ako to potom nemáte kam odložiť. Toľko v skratke o význame prístavných a odkladacích stolíkov v dejinách ľudského bývania. 
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 295 produktů podle Máme pro vás 295 produktů
Na odloženie väčšiny vecí existujú skrine, regály a vešiaky. Ale kam s hodinkami, rámikom s fotkou babičky alebo s kľúčmi, ktoré si u vás zabudla? 
Ponúkame veľké množstvo stolíkov s najrôznejším určením, rozmermi aj dizajnom. Zhodnú sa s moderným bytovým štýlom aj s retro chalupou. Môžu slúžiť ako miniatúrna odkladacia stena do predsiene, nočný, kvetinový a konferenčný stolík alebo príležitostný písací stôl
Prístavné stolíky môžu stáť pri stene, v kúte, pri vani aj pri posteli. Niektoré skladacie a zasúvacie modely sa dokážu zväčšovať podľa aktuálnej odkladacej potreby. 
Vybrať si môžete stolík z bieleho lamina alebo rôznych drevených dekorov, masívneho palisandrového dreva alebo kombináciu s kovom. To je len ukážka všetkých možných štýlov a povrchových úprav. 
Ambíciou odkladacích stolíkov je byť ľuďom po ruke, a pritom nezavadzať. Pozrite si našu ponuku a overte si, ako veľmi sa im to darí.
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Medená
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm