Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Prístavné a odkladacie stolíky

Prístavné a odkladacie stolíky

Predstavte si, koľkokrát vezmete niečo do rúk a ako to potom nemáte kam odložiť. Toľko v skratke o význame prístavných a odkladacích stolíkov v dejinách ľudského bývania. 
  Čítať ďalej
Zobraziť 229 produktov podle Máme pro vás 229 produktov
1 3 ... 7
Na odloženie väčšiny vecí existujú skrine, regály a vešiaky. Ale kam s hodinkami, rámikom s fotkou babičky alebo s kľúčmi, ktoré si u vás zabudla? 
Ponúkame veľké množstvo stolíkov s najrôznejším určením, rozmermi aj dizajnom. Zhodnú sa s moderným bytovým štýlom aj s retro chalupou. Môžu slúžiť ako miniatúrna odkladacia stena do predsiene, nočný, kvetinový a konferenčný stolík alebo príležitostný písací stôl
Prístavné stolíky môžu stáť pri stene, v kúte, pri vani aj pri posteli. Niektoré skladacie a zasúvacie modely sa dokážu zväčšovať podľa aktuálnej odkladacej potreby. 
Vybrať si môžete stolík z bieleho lamina alebo rôznych drevených dekorov, masívneho palisandrového dreva alebo kombináciu s kovom. To je len ukážka všetkých možných štýlov a povrchových úprav. 
Ambíciou odkladacích stolíkov je byť ľuďom po ruke, a pritom nezavadzať. Pozrite si našu ponuku a overte si, ako veľmi sa im to darí.