Vitríny

Porcelán, športové poháre, modely a tisíce ďalších pokladov by nemali svoje miesto bez praktických a elegantných vitrín.
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 196 produktů podle Máme pro vás 196 produktů
Vitríny patria k najrozmanitejším nábytkovým skupinám. Predávame modely všetkých rozmerov a štýlov, dekorov a usporiadaní. 

Väčšina z nich kombinuje plné a presklené skrinky, občas aj s otvorenými policami. Nájdete kusy do detských i obývacích izieb, iné odkazujú ku klasickým kredencom, ďalšie skvele obstoja v moderných kanceláriách.

Hľadáte skriňu, poličku alebo regál? Rozhodne nič nepokazíte, keď preskúmate práve vitríny. Objavíte medzi nimi drobné skrinky, plytké závesné skrine aj zostavy, ktoré môžu dominovať celej miestnosti. Vzhľadom k už spomínanej pestrosti tvarov a účelov vitrín je dobré s nimi počítať už kvôli tomu, že napojiť ich na štýl vášho bytu nebude žiadny problém. 
 

Inspirujte se

Očami dizajnéra: Nadčasová bielo-sivá kuchyňa

Kombinácia bielej a sivej patrí medzi najobľúbenejšie v interiéri. A nie div. Tieto farby sa navzájom pekne dopĺňajú, ľahko sa ladia s inými odtieňmi a hravo zapadnú do rôznych štýlov bývania. Bielo-sivá kuchyňa je nadčasová, jednoducho prispôsobiteľná aktuálnym trendom…

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Viacfarebná
cm
cm
cm
cm
cm
cm