Domov / Nábytok / Skrine a komody / Kúpeľňové skrinky

Kúpeľňové skrinky so zrkadlom

Kúpeľňové skrinky so zrkadlom nemôžu chýbať v žiadnej kúpeľni. Čítať ďalej

KÚPEĽŇOVÉ PROGRAMY

Kúpeľňa je miestom, kde začíname každý deň. Niet preto divu, že v rozospatej nálade vsádzame predovšetkým na praktickosť. Naše kúpeľňové programy ponúkajú jednoduché riešenia v atraktívnom prevedení, vďaka ktorým ráno nájdete zubnú kefku hneď na prvý pokus.
Všetky programy
Typy kúpeľňových skriniek:
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 19 produktů podle Máme pro vás 19 produktů

Stačí len otvoriť dvierka a ocitnete sa v čarovnom svete za zrkadlom, plnom hygienických a kozmetických pomôcok. Veľmi praktické riešenie hlavne do malých kúpeľní, kde sa každý kúsok miesta počíta.
Na výber máte 60 cm široké jednopriestorové skrinky aj skrinky trojdverové so šírkou až 115 cm. Hovoriť u nich o dizajne nemá veľký zmysel, pretože celú plochu dvierok zaberá kvalitné zrkadlo. 
V detailoch sa ale predsa len líšia. Plocha zrkadiel na dvierkach môže byť členená čelami bočných stien v dekore dreva, ozdobnou doskou z masívu na hornej ploche skrinky alebo doplnkovou otvorenou policou. Veľa modelov má integrované vonkajšie osvetlenie, ktoré stačí zapojiť do zásuvky.

Zrkadlové skrinky nad umývadlom je možné doplniť ďalšími závesnými skrinkami alebo skrinkou pod umývadlo.

 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Typy kúpeľňových skriniek:
Antracitová
Biela
Čierna
Hnedá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
cm
cm
cm
cm
cm
cm