Rošty

Kvalita roštov do postele ovplyvní zdravie vášho chrbta a kvalitu vášho spánku. To sú dosť podstatné príspevky k dobrému pocitu zo života. S výberom vhodného roštu pod matrac vám ochotne poradíme.
  Čítať ďalej
Zobraziť 38 produktov podle Máme pro vás 38 produktov
1
Lamelový rošt pozostáva z pružných latiek vyklenutých hore. To mu umožňuje optimálne reagovať na pohyby vášho tela pri spánku. Čím viac lamiel bude mať, tým urobí lepšiu službu vášmu chrbtu.
Latkové rošty pozostávajú z rovných latiek, ktoré hlavný diel starostlivosti o zdravie vášho chrbta prenechajú dobrému matracu. Latky môžu byť pevne spojené s roštovým rámom, alebo prepojené textilnými pásmi, ktoré umožnia nastaviť ich odstup a tiež ich prakticky zrolovať. Predávame aj samostatné roštové latky určené na prichytenie k bočniciam postele. 
Medzi roštami latkovými a lamelovými nájdete ako pevné, tak polohovacie rošty. Polohovací rošt môžete vopred vytvarovať podľa potreby, príp. nastavit tuhosť jednotlivých partií. Vaša posteľ sa tak môže stať útulným čitateľským hniezdom aj nápravným zariadením pre natiahnutý chrbát. Rošty s aktívnymi segmentami roznesú váhu tela podľa lokálneho zaťaženia v každom bode plochy. Pri elektricky nastaviteľnom polohovaní vám uľahčí prácu motor s diaľkovým ovládačom.
V našich skladoch pre vás máme lacné aj exkluzívne rošty na jednolôžka aj dvojlôžka s rozmerom až 200x200 cm. Rôzne typy roštov vyhovujú rôznym typom matracov. Vo všetkých kategóriách nájdete zosilnené rošty so zvýšenou nosnosťou. Potrebné informácie nájdete pri každom produkte, prípadne vám ich radi povedia naši predavači.