Rošty

Kvalita roštov do postele ovplyvní zdravie vášho chrbta a kvalitu vášho spánku. To sú dosť podstatné príspevky k dobrému pocitu zo života. S výberom vhodného roštu pod matrac vám ochotne poradíme.
  Čítať ďalej
Zobraziť 42 produktů podle Máme pro vás 42 produktů
Lamelový rošt pozostáva z pružných latiek vyklenutých hore. To mu umožňuje optimálne reagovať na pohyby vášho tela pri spánku. Čím viac lamiel bude mať, tým urobí lepšiu službu vášmu chrbtu.
Latkové rošty pozostávajú z rovných latiek, ktoré hlavný diel starostlivosti o zdravie vášho chrbta prenechajú dobrému matracu. Latky môžu byť pevne spojené s roštovým rámom, alebo prepojené textilnými pásmi, ktoré umožnia nastaviť ich odstup a tiež ich prakticky zrolovať. Predávame aj samostatné roštové latky určené na prichytenie k bočniciam postele. 
Medzi roštami latkovými a lamelovými nájdete ako pevné, tak polohovacie rošty. Polohovací rošt môžete vopred vytvarovať podľa potreby, príp. nastavit tuhosť jednotlivých partií. Vaša posteľ sa tak môže stať útulným čitateľským hniezdom aj nápravným zariadením pre natiahnutý chrbát. Rošty s aktívnymi segmentami roznesú váhu tela podľa lokálneho zaťaženia v každom bode plochy. Pri elektricky nastaviteľnom polohovaní vám uľahčí prácu motor s diaľkovým ovládačom.
V našich skladoch pre vás máme lacné aj exkluzívne rošty na jednolôžka aj dvojlôžka s rozmerom až 200x200 cm. Rôzne typy roštov vyhovujú rôznym typom matracov. Vo všetkých kategóriách nájdete zosilnené rošty so zvýšenou nosnosťou. Potrebné informácie nájdete pri každom produkte, prípadne vám ich radi povedia naši predavači.
 
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.