Regály do kúpeľne

Naše regály do kúpeľne sú navrhnuté tak, aby vytvorili maximum miesta na minimálnej podlahovej ploche. Čítať ďalej
Určené do:
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 28 produktov podľa Máme pre vás 28 produktov
Takúto požiadavku plní napríklad úzky bambusový regál, ktorý sa zmestí do každého rohu, nízky regál s textilnými boxmi alebo ratanovými košmi, ktorý vám ponúkne aj odkladaciu plochu, alebo zaujímavá kombinácia otvoreného regála s dverovou skriňou v pôsobivej kombinácii orechového dekora a bieleho lamina. 
Kúpeľňové regály z drevených materiálov a masívneho dreva, rovnako ako použitý kov, textil alebo ratan, nebudú nič namietať proti občasnej spŕške vody alebo vyššej vzdušnej vlhkosti. Aj keď máte kúpeľňu vybavenú v jednotnom štýle, ktorýkoľvek kúsok z našej ponuky ju môže doplniť a spestriť ako zaujímavý solitér.
Na ďalších stránkach aj v obchodných domoch toho uvidíte viac. 
 

Inspirujte se

Moderný nočný stolík: aký je pre vás ten pravý?

Moderný nočný stolík predstavuje pekný, no najmä praktický doplnok postele. Slúži totiž na odloženie vecí, ktoré máme pred spánkom alebo krátko po zobudení radi poruke. V súčasnosti si môžeme vyberať z rôznych moderných nočných stolíkov. Viete, aký je vhodný pre vás?

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Filtry

Určené do:
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm