Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Písacie stoly

Herné stoly

Tu je ponuka PC stolov určených pre digitálnych mágov. Vyznačujú sa pohodlným dizajnom a vychytávkami na pohodlný život vo virtuálnej sfére. Čítať ďalej
Typ stolov:
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 17 produktov podľa Máme pre vás 17 produktov
Utláčajú vás bytosti z reálneho sveta, ktoré vám pre vašu vášeň dopriali len kúsok miesta? Aj malý herný stôl sa môže stať svätyňou, obzvlášť ak dobre vyzerá a pristaví sa k nemu super hráčska stolička.
Máme aj väčšie stoly do hráčskych brlohov s integrovanými policami, zásuvkami a skrinkami. Patria ku stene alebo do rohu miestnosti. 
PC stoly sú vyrobené z odolných, na dotyk príjemných a na údržbu nenáročných materiálov s karbónovým či laminovaným povrchom. Niektoré stoly majú pevnú (a efektnú) oceľovú podnož. Nesmie chýbať držiak na slúchadlá a nápoje, samozrejmosťou sú otvory na káble k monitoru a reproduktorom. Nájdete aj model s ambientným LED osvetlením.
Výrobcovia sa samozrejme držia tmavých tónov. PC stoly obstoja aj v očiach bežných home office pracovníkov, na ktorých sa občas musí aj hociktorý hráč chtiac nechtiac premeniť.
 

Inspirujte se

Populárne truhlice – nahádzať, zavrieť a je upratané

Kto by si nepamätal starodávne truhlice, ktoré mávali na povale naši prarodičia? Myslíte si, že im už odzvonilo? Práve naopak. Truhlice sa znova tešia veľkej popularite, pretože sa môžu stať nielen perfektnou dekoráciou do interiéru, ale navyše ide aj o funkčný kus náby…

Komoda do spálne. Ako si vybrať tú pravú?

Potrebujete v spálni úložný priestor, ktorý nezaberie veľa miesta? Stavte na komodu. Vyrába sa v najrôznejších rozmeroch a vždy vám poskytne dostatok priestoru na veci, ktoré potrebujete upratať. Navyše je krásnym reprezentatívnym kúskom a môže plniť viacero funkcií. Ak…

7 + 1 rád, ako na štýlovú predsieň

Priestor, ktorý zbadáme ako prvý, keď vstúpime do akéhokoľvek bytu či domu, hrá omnoho dôležitejšiu úlohu, než si možno myslíme. Nejde iba o štvorcové metre, kde sa vyzujeme a vyzlečieme si kabát. Vo svete dizajnu funguje predsieň ako pozdrav či predstavenie sa.

Filtry

Typ stolov:
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Hnedá
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm