Domov / Nábytok / Kreslá a sedenie / Stoličky / Jedálenské stoličky

Čalúnené stoličky

Kvalitné čalúnené jedálenské stoličky na pohodlné posedenie. Rozmanitý výber dizajnov a materiálov vám umožní vybrať si stoličku, ktorá dokonale ladí s vašim interiérom. Nechajte sa rozmaznávať čalúnenými stoličkami pre dokonalé jedálenské zážitky. Čítať ďalej
Dostupnosť
Vyberte predajne Vyberte predajne
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Otočná
Zobraziť 405 produktů podle Máme pro vás 405 produktů
1 3 ... 12
Čalúnené jedálenské stoličky spájajú rozmanitý dizajn a praktickosť, čo je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú vytvoriť priestor, v ktorom sa bude dobre a pohodlne sedieť pri jedálenskom stole.

V ponuke nájdete rôzne štýly čalúnených jedálenských stoličiek, z ktorých si budete môcť vybrať tie, ktoré budú najlepšie vyhovovať vášmu vkusu a interiéru. Môžete si vybrať medzi modernými, minimalistickými dizajnmi, tradičnými vzormi alebo luxusnými vyhotoveniami.

Každá stolička je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálne pohodlie. Ergonomický dizajn a dostatočná podpora chrbta zaistia, že vaši hostia budú môcť dlho a príjemne sedieť pri stole. Bez ohľadu na to, či organizujete rodinnú večeru, romantickú večeru pre dvoch alebo hostíte večierok s priateľmi, čalúnené jedálenské stoličky vám ponúknu ideálne miesto na sedenie.

Filtry