Domov / Nábytok / Skrine a komody / Kúpeľňové skrinky

Skrinky do kúpeľne

Najväčší počet najmenších predmetov má domov v kúpeľni. Aby ste si nad nimi udržali prehľad, potrebujete šikovne navrhnuté kúpeľňové skrinky. 
  Čítať ďalej

KÚPEĽŇOVÉ PROGRAMY

Kúpeľňa je miestom, kde začíname každý deň. Niet preto divu, že v rozospatej nálade vsádzame predovšetkým na praktickosť. Naše kúpeľňové programy ponúkajú jednoduché riešenia v atraktívnom prevedení, vďaka ktorým ráno nájdete zubnú kefku hneď na prvý pokus.
Všetky programy
Zobraziť 151 produktů podle Máme pro vás 151 produktů
1 3 ... 5

AKO VYBRAŤ SKRINKY DO KÚPEĽNE

Limitom na výber skriniek do kúpeľne je rozmer kúpeľne a počet obyvateľov domácnosti, teda aj vecí, ktoré bude treba niekam uložiť.
Objemnejšie vysoké kúpeľňové skrinky sa stanú ideálnym útočiskom uterákov a osušiek, pracích a čistiacich prostriedkov, rezervných toaletných a ďalších vecí, pre ktoré si nechodíte trikrát denne. Nízke kúpeľňové skrinky pojmú menej vecí, zato ponúknu praktickú úložnú plochu na svojej hornej doske.
K najčastejšie používaným bude patriť závesná kúpeľňová skrinka, obvykle so zrkadlom, za ktorým uložíte každodenné toaletné potreby. Ďalší priestor ideálne využijú skrinky pod umývadlo alebo skrinky s umývadlom
Náš kúpeľňový nábytok je určený do vlhkého prostredia. S minimálnou námahou ho udržíte v dobrom stave a dokonalej čistote. Prezrite si, čo všetko sme pre vás pripravili.