Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Jedálenské stoly

Okrúhlé jedálenské stoly

Okrúhly jedálenský stôl môžete odmietať, alebo milovať. Čítať ďalej

JEDÁLENSKÉ PROGRAMY

Maximálny komfort pri dobrom jedle, ktoré zdieľame s celou rodinou. Presne takú atmosféru by mala každá jedáleň poskytovať. Preto sme pre vás pripravili programy, ktoré nielen že plnia svoj účel, ale dotvárajú aj útulnú atmosféru vašej domácnosti, vďaka čomu sa budete pri každom jedle cítiť ako v príjemnej reštaurácii.
Všetky programy
Tvar stola:
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Medená
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Funkcia rozkladania
Zobraziť 99 produktů podle Máme pro vás 99 produktů
Okrúhly jedálenský stôl sa stane dominantou vašej jedálne. Uplatní sa ale tiež v menších kuchyniach, pretože nemá rohy a umožňuje prístup, aj keď stojí takmer v kúte miestnosti. Pri stole si budú všetci rovní dokonca aj vtedy, ak núdzovo pristavíte nejakú stoličku navyše. 
Nikde sa tak dobre nediskutuje ako pri okrúhlom stole!
Okrúhle jedálenské stoly ponúkame s priemerom od 80 do 140 cm. Želáte si stôl sklenený, masívny, z laminovaného materiálu vo farbe alebo s dreveným dekorom? Bežná je kombinácia rôznych materiálov, napr. bielej lakovanej dosky s bukovými masívnymi nohami alebo masívnej dosky s kovovým podstavcom, ktorá stolu zabezpečeuje dokonalú stabilitu. V niektorých modeloch nájdete pod doskou stolu malý, ale užitočný odkladací priestor.
V ponuke sú tiež okrúhle stoly skladacie, ktoré rýchlo premeníte na oválnu sviatočnú tabuľu.
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Tvar stola:
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Medená
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm