Domov / Nábytok / Skrine a komody / Kúpeľňové skrinky

Kúpeľňové skrinky s umývadlom

Kúpeľňové skrinky s umývadlom predávame ako kompaktný celok. Čítať ďalej

KÚPEĽŇOVÉ PROGRAMY

Kúpeľňa je miestom, kde začíname každý deň. Niet preto divu, že v rozospatej nálade vsádzame predovšetkým na praktickosť. Naše kúpeľňové programy ponúkajú jednoduché riešenia v atraktívnom prevedení, vďaka ktorým ráno nájdete zubnú kefku hneď na prvý pokus.
Všetky programy
Typy kúpeľňových skriniek:
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 45 produktov podľa Máme pre vás 45 produktov
Všetky typy umývadlových skriniek sú závesné, čo šetrí miesto, pôsobí vzdušne a uľahčuje vytieranie podlahy.
Na rozdiel od samostatných skriniek pod umývadlo, umývadlo na skrinke nahrádza hornú dosku, príp. je na ňu pevne usadené, takže medzi ním a skrinkou nevzniká žiadna medzera. Umývadlá je potrebné doplniť stojanovou batériou, ktorá nie je súčasťou dodávky. 
Umývadlové skrinky ponúkame v atraktívnych dekoroch alebo vysoko lesklej bielej úprave. Výrobky obdržíte demontované, montáž ľahko zvládnete podľa návodu, alebo vám s ňou za drobný poplatok pomôžeme. Na napojenie umývadla na vodovod a odpad budete možno potrebovať inštalatéra.
 

Inspirujte se

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Konferenčný stolík: čo zohľadniť pri výbere?

Aká by to bola obývačka bez konferenčného stolíka? Výber toho správneho však môže byť poriadna fuška. Stolík by mal štýlovo zapadnúť do interiéru, plniť svoju funkciu a zároveň zodpovedať špecifikám domácnosti a jej členov. Čo by ste mali zohľadniť pri jeho výbere?

Filtry

Typy kúpeľňových skriniek:
Antracitová
Biela
Čierna
Hnedá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
cm
cm
cm
cm
cm
cm